Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a szülők, akiknek meghal...

Azok a szülők, akiknek meghal a gyerekük gyerekkorban vagy fiatalon, hogy bírják ki, hogy ne legyenek öngyilkosak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulsz vele együtt élni. Magam részéről nem úgy vagyok vele, hogy nem könnyebb idővel, ez hülyeség, csak más, bizonyos szempontból rosszabb is. Nekem is meghalt a kisfiam, másik gyermekem nincs.
2021. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%
Szrul, de idővel feldolgozzák - akár segítséggel -, mert az élet megy tovább. Beleragadni bármilyen gyászba pszichiátriai probléma.
2021. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Őszinte részvétem minden szülőnek, akinek ezen át kell esnie. Én szerintem nem tudnék továbblépni, ha meghalna a kislányom. Kivéve ha lenne egy testvére, aki miatt muszáj lenne.
2021. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

8-as:

Mit gondolsz, mennyivel lenne jobb a helyzet, ha az a kotnyeles fax felkereste volna a kiköltözött ismerősödet? Szerinted nem küldte volna el úgy az anyjába, hogy laffan?


A nagyfaterról annyit, hogy megérdemli, hogy közületek egy unoka se nyissa rá az ajtót és a saját végtermékében dobja fel a pacskert, agyvérzésben.


Egyébként anyám az ismerősöd nemzőjének-bocs, de az ilyet nem tudom apának nevezni- és a nagyfaterod keveréke. Nyugi, ha külföldre mennék, ahol boldog lennék, ő lenne az utolsó, akit szívesen látnék vendégül, hiába kaptam meg a legtöbb dolgot tőle, ami pénzen megvehető. Szerinted miért nem akarom neki bemutatni se a legközelebbi páromat, se a gyerekemet, ha majd lesz?

2021. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha egyetlen szülőnek ezt nem lenne szabad átélnie. Iszonyú érzés és biztos vagyok benne, hogy később sem lesz jobb, csak máshogy fog fájni. Ha van ki(k)ért élni még, akkor ez visz előre. De magam részéről már nem félek a haláltól, mint ezelőtt, mert tudom, hogy odaát vár rám a gyermekem.
2021. aug. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5.szerintem a te válaszod tapintatlan..nem baj ha kérderzünk erről, ha az a kérdés megfelelően van kérdezve.
2021. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!