Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák! Miért nem foglalkoztok...

Apák! Miért nem foglalkoztok a saját gyereketekkel?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 11:31
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
89%
Azért elég meredek általánosítás.
2021. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Foglalkoznék vele, ha nem fordított volna hátat nekem 6 éve.
2021. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
2-es, az ilyen nem semmiért történik, nézz magadba.
2021. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Velem azért nem foglalkozott, mert fontosabbak voltak neki a mostohaöcséim (meg is mondta 22 éves koromban, hogy kár, amiért nem fiú lettem), meg a mostohaanyám.


32n

2021. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

mert fontosabb volt a szomszéd, aki azt mondta, hogy "nem állhat üresen a kert".. tehát hazajött és a kertet locsolta, meg ültette bele a sz@rjait, amiből kb semmi haszna nem volt.. csak az idejét pocsékolta.


aztán 60+évesen felébredt, mikor látta az unokája első lépéseit és elsírta magát, hogy bár 3 gyereke van, de egyiknél se látta ezeket, mert a munka és a kert minden idejét felemésztette.

2021. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Az én apámnak fontosabb volt egy utolsó kis kapca mint a családja. De hála istennek fordult a kocka és rájött hogy nem is olyan jó mikor hulla fáradtan hazamegy a melóból és egy tányér meleg levest sem tud enni. Sajnos kevés a jó apa...
2021. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Mert a feleségem elvitte a gyerekeimet egy másik országba. 2 éve megy a pereskedés, hogy végre találkozhassak a lányaimmal.
2021. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

3-as


Valóban, igazad van. Az én apám mindig szeretett, támogatott, azt hittem, hogy soha nem lesz olyan, amiért megszakadna a kapcsolatunk. Aztán mégis lett.

A szüleim válása után (én 11 voltam), anyám és a nagyszüleim folyamatosan apám ellen neveltek. Ennek az lett az eredménye, hogy 13 évesen már nem akartam vele találkozni. Már felnőtt voltam, amikor hajlandó voltam beszélni vele. Akkor esett le, hogy anyámék csak azért manipuláltak, hogy apámnak rossz legyen.

2021. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

9-es vagyok


Még kiegészíteném azzal, hogy az én szituációmban sem tett apám semmi rosszat. Nem kell feltételezésekbe belemenni a konkrét szituáció ismerete nélkül.

2021. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Foglalkoznék én vele, szeretném, nevelném, anyagi biztonságot nyújtanék és normális szerető apa szerepet.

VISZONT van egy kis probléma:

Nincs gyerekem.

2021. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!