Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért normálisabb a testvérem...

Miért normálisabb a testvérem barátnőjével mint velem a faterom?

Figyelt kérdés

Őt mindig dícsérgeti, csak jókat mond róla. De engem meg se dícsér annyira mint őt, pedig rengeteget segítek neki (fahordás, fahasítás, szemételhordás, stb.)

Rajtam, bennem meg állandóan a hibát keresi meg azt mondja semmire nem vagyok jó, nem figyelek semmire, meg semmi nem lesz belőlem meg.

De akit dícsér az meg egy időben rengeteget ivott, meg részegen nem bírt viselkedni.

Meg azt érzem mintha engem egy ilyen életképtelen valaminek venne meg leértékelne. Meg azt is mondta, hogy majd velem mindenhol (munkahelyeken, gyakorlaton) ki fognak b@szni stb. Ezt a helyzetet megnehezítő, hogy a "sógornőm" általában pökhendi, flegma velem és fennhordja az orrát. De a szüleimnek meg affektál, amitől agyf.szt kapok általában is. Meg ha kérdezek valamit tőle, akkor fölényesen válaszol.


2021. jún. 27. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Jó bennem is van hiba, nem vagyok egy földreszállt angyal, de akkor is szarul esik. Nem sértődök meg, csak felb.sz
2021. jún. 27. 14:57
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Mert az ember szeret kifele egy szebb képet mutatni magáról másoknak. Hogy ő rendes, kedves, vicces, támogató. Családban meg úgy viselkedhet, ahogy akar, az ő véleményük nem számít, vagy épp elfogadják egymást olyannak, amilyenek. Természetesen ez egy szintig normális, az én anyám is ki nyalja a seggét is a páromnak. :D A helyzetedben viszont apád simán fax veled, de hát ez van.
2021. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nálam ugyan ez a helyzet csak apukám barátnőjének a lányaival. Szóval velük többet és jobban foglalkozik, mint velem. Őket többre tartja mindig. Ha velem történik valami jó az nem érdekli csak a velem kapcsolatos szerinte rossz dolgokat jegyez meg amik már amúgy is évekkel ezelőtt voltak pl iskolaváltás rossz osztály miatt. Engem felhív 2 hetente 10 percre de mindig mondja, hogy most a barátnőjéhez megy utána elmegy vele a lányáékhoz. Egy városban élünk de engem több hónapja nem is látogatott meg.
2021. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennek mi lehet az oka :(
2021. jún. 27. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak ti tudhatjatok, mi nem simerünk titeket.
2021. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!