Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha borzasztóan...

Mit tegyek ha borzasztóan elegem van a szüleimből, főleg apámból? Konkrétan depressziós vagyok miattuk. 16/f

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 19:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Kérlek nézz utána mit jelent depressziósnak lenni!


Én egy éven át súlyos depresszióval rendelkeztem. Többször megpróbáltam öngyilkos lenni, többször voltak már a beleimmel is problémák és kerültem nem egyszer sűrgősségi korházi ellátás alá hogy az életemet megmentsék, mert a beleim annyira kikészültek a depresszióm miatt. Semmihez nem volt kedvem, semmire nem bírtam motiválni magamat és még pszcihiátria zárt osztályra is bezártak ahol egy hónapot töltöttem. Ott is megpróbáltam öngyilkos lenni, kikötöztek, xanaxot és frontint adtak nekem hogy megnyugodjak. A második héten már elhagyták ezeket a nyugtatókat és elkezdték az antipszchitokikumom beállítását ami segít kezelni az érzéseimet és meggátolja a depresszió újboli létrejöttét. És még a munkámat is elvesztettem.


Naponta kettő perdoxot (3 mg) 2 rivotrilt (4 mg) amit szednem kell hogy ne zuhannyak meg érzelmileg és ne legyen újra mély depresszióm.


Kérlek nézz utána a szavak jelentésének mielőtt használod őket!


Neked nem depressziód van csak hisztizel...



Csak ezt akartam tisztázni mielőtt folytatod a "depressziós vagyok" szóhasználatot hibásan...

2021. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!