Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 14 éves lányod...

Elengednéd a 14 éves lányod éjszakai fürdőzésre a legjobb barátnőjével aki szintén 14 és neki a nővérével aki 19 éves?

Figyelt kérdés
Megkérte, hogy had menjen el a legjobb barátnőjével és neki a nővérével éjszakai strandra. Lesz ott valami buli is elvileg, nem tudom, jó ötlet-e elengedni? Természetesen mondtam neki, hogy nagyon vigyázzon magára, de még nem mondtam neki igent..

2021. júl. 9. 15:05
 81/130 anonim ***** válasza:
79%
Ja és hozzáteszem 14 évesen még nem volt mobilom (15 évesen kaptam, előtte 1-2 évvel jöttek be) és pl. apuval megbeszéltük, hogy mondjuk éjfélkor kint lesz a kapunál, vár minket kocsival, akkor kint kellett lenni éjfélkor, nem volt min hívni őt, ja és azért ez neki is biztosíték volt, hogy nem isszuk le magunkat mondjuk, hiszen ő szedett minket össze :D
2021. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/130 anonim ***** válasza:
23%
Ne legyetek naivak. Egy 14 éves hormonoktól fűtött tinilány pont azért megy éjszakai fürdőzésre, mert reméli, hogy legalább egy kis tapizás lesz.
2021. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/130 anonim ***** válasza:
24%
Szeretem azokat akik általánosítanak. <3
2021. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/130 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó vagyok és nem értem a lepontozást. Pedig ez az igazság. Nem minden tini csak a dugásra akar menni.


Kérdezőnek: Tudom hogy már nem aktuális, de én csak olyan helyzetben engedném el, ha nagyon megbízható, vagy velük megy egy idősebb haverotok, aki figyel rájuk. De előtte mindent alaposan átbeszélnék vele, hogy mit, mikor, és hogy kell tenni, ha olyan helyzet adódna.

2021. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/130 anonim ***** válasza:
89%

"Nem minden tini csak a dugásra akar menni."

Pont arról van szó, hogy akkor is belekeveredhet, ha nem arra megy oda, elég, ha szépen néz rá egy jóképű pasi, annyira naiv még egy ilyen idős lány (akkor is, ha szerinted ez általánosítás - jó, biztos vannak kivételek, de nem az a jellemző, itt meg egy olyan lányról van szó, akit nem ismerünk, és a nagy számok alapján az a sokkal valószínűbb, hogy ő is a többséghez tartozik).

2021. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/130 anonim ***** válasza:
100%
Értettem mit akartál mondani, nem is neked szólt, hanem 82-nek. Veled egyetértek.
2021. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/130 anonim ***** válasza:
100%

Na pont az ilyenek miatt nem engedném el, mint a 87-es. Majdnem negyven éves felnőtt férfi létére tizenéves kislányokra izgul.

A belem fordul ki az ilyen szexuális ragadozóktól.

Ha a 14 éves lányom egy okos, normális, felelősségteljes gyerek lenne, akkor sem engedném olyan helyre ahol hemzsegnek a pedofilok.

2021. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/130 anonim ***** válasza:
0%

87 hamar érnek a mai lányok 😋


Egyébként köszi hogy törölted a bejegyzésem. cuki vagy 😄

2021. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/130 anonim ***** válasza:
89%

Ha hiszed-ha nem, nem én töröltem. De még csak nem is én töröltettem.

Szerinted azt akartam elérni hogy én kerüljek a 87-es helyre és aki ezután jön, azt higgye hogy magammal beszélgetek? Nincs sok eszed, ugye? :)

Mellesleg testileg hamar érnek, de szellemileg és lelkileg gyerekek.

Te meg egy szánalmas pedofil gyökér vagy, aki tisztában van vele hogy nem elég jó egy kialakult személyiséggel rendelkező felnőtt nőnek, csak a gyerekeknél mersz próbálkozni mert tudod hogy ők még irányíthatóak és naivak.

Remélem, előbb-utóbb vagy az igazságszolgáltatás, vagy egy apuka elkeni a szádat.

2021. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/130 anonim ***** válasza:
100%
90, ne legyél már ennyire szánalmas hogy gyakorin próbáljad végső nyomorodba játszani a “macsót” , ráadásul úgy hogy gyerekeket szeretnél felnőtt létedre felszedni…
2021. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!