Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 14 éves lányod...

Elengednéd a 14 éves lányod éjszakai fürdőzésre a legjobb barátnőjével aki szintén 14 és neki a nővérével aki 19 éves?

Figyelt kérdés
Megkérte, hogy had menjen el a legjobb barátnőjével és neki a nővérével éjszakai strandra. Lesz ott valami buli is elvileg, nem tudom, jó ötlet-e elengedni? Természetesen mondtam neki, hogy nagyon vigyázzon magára, de még nem mondtam neki igent..

2021. júl. 9. 15:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 anonim ***** válasza:
66%

Nem szívesen.Az általános iskolába,amelyikbe én is jàrtam,osztálykiránduláson az egyik gyerek belefulladt a medencébe,

pedig tanárok és szülők is voltak velük.

Elég egy perc is a bajhoz.Én ezért nem merném elengedni.Ez úgy megmaradt bennem emlékként máig.

2021. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/130 anonim ***** válasza:
71%

És akkor sosem engeded el a strandra, mert bármikor belefulladhat? Vagy nem engeded ki az utcára, mert bármikor elütheti valami? Mindenben megvan a kockázat, de egy értelmesen megnevelt 14 éves lány tudja mit szabad, mit nem. 14 évesen nem ugrottam a 2méteres medencébe, mert tudtam, hogy nem tudok úszni, ahogy azt is, hogyha elmegyek valahova egyedül, akkor körülnézek az úton, nem beszélek idegenekkel, nem iszom részegre magam, nem fogadok el senkitől semmit, stb...

Eljártam 14-15 évesen a barátnőkkel kocsmába, bulizni meg ilyenek, de otthon mindig tudták, hogy kivel vagyok, hol, meddig és ennyi elég is volt. Megbeszéltük, hogy mi történt, volt-e baj, tudtam, kit kell hívnom bizonyos esetekben. Felelős voltam saját magamért, ahogy sok más 14 éves :D

2021. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 anonim ***** válasza:
87%
Ha buli is lesz, akkor biztos vagyok benne hogy a korhatar minimum 16+-os, de inkabb 18. Esetleg meg szuloi kiserettel engedik be a gyerekeket, ilyen is van, de ebben a felallasban ketlem, hogy mehetnenek, szoval elso korben ennek nezzetek utana.
2021. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/130 anonim ***** válasza:
84%

NEM.

Én voltam éjszakai fürdőzésen, igaz felnőtt nőként. De így is kellemetlen helyzetbe kerültem.

Azt hittem, hogy olyan, mint a strand, csak este. Hát nem... Olyan, mint egy diszkó, ahol mindenki szinte meztelenül van. Tele volt ittas, kanos, és szemtelen pasasokkal, akik elég durván nyomultak. Alig tudtam elkerülni, hogy páran megfogdossanak, mire kijutottam. Ahogy elnéztem, van jó pár lány is, aki ezt élvezi, de aki tényleg csak fürdeni szeretne, az menjen nappal, vagy keressen egy tavat este.

2021. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 anonim ***** válasza:
68%

"Én felhívnám őket, hogy ők milyen feltételekkel engedik el a lányokat, illetve tudnak-e egyáltalán a dologról."

Én viszont nem más szülők döntésétől tenném függővé a saját döntésemet.

2021. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/130 anonim ***** válasza:
48%
Jezus.. 14 evesen egy 19 eves kíséretében mar miert ne mehetnének el? Ha jol vannak nevelve ugyse lesz semmi.. ha szarul akkor meg majd nem most fognak valamit csinalni hanem majd következőre. Majd elszoknek otthonrol, meg kamuznak arrol hogy hova mennek. En mar 16 evesen is el lettem engedve bulizni, nem is ittam, mivel anyaek full támogattak ezert utana nem is ereztem késztetést arra hogy mindig bulikba jarogassak. Akinek tiltva van, az fogja akarni minel jobban, akar hazugság árán is. Egy fürdőben van személyzet, ott a nővér - ok tudnak biztonságot nyújtani.
2021. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/130 anonim ***** válasza:
84%
Egyebkent en is voltam szinten kb 14-15 evesen baratnommel es az anyjával éjszakai furdozesen az Aquaworldbe. Semmi nem volt, neha szolt zene meg volt flashmob de nagyreszt mindenki elvolt magaban, kulturált társaság volt.
2021. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/130 anonim ***** válasza:
32%

Ki mondta, hogy fürdőről van szó, ahol személyzet is van?

Hogy milyen a társaság, az meg majd csak utólag derül ki. Volt korábban olyan válaszoló, aki egész másféle társaságba csöppent egy hasonló, éjszakai fürdőzés alkalmával, nem kulturáltba...

2021. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 anonim ***** válasza:
84%
Én mostmár azért kiváncsi vagyok, hogy anyuka végül elengedte-e :D
2021. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 anonim ***** válasza:
73%
Akkor tartsuk örökre bezárva a gyereket, mert hát baj bárhol barmikor es barkivel történhet. Gondoltam nem a szabad Dunát akarják megtámadni éjjel hanem valami “belépős” strandra akarnak menni. Ha a társaság gazosnak tunik, meg mindig foghatod magad es eljohetsz onnan.
2021. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!