Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 14 éves lányod...

Elengednéd a 14 éves lányod éjszakai fürdőzésre a legjobb barátnőjével aki szintén 14 és neki a nővérével aki 19 éves?

Figyelt kérdés
Megkérte, hogy had menjen el a legjobb barátnőjével és neki a nővérével éjszakai strandra. Lesz ott valami buli is elvileg, nem tudom, jó ötlet-e elengedni? Természetesen mondtam neki, hogy nagyon vigyázzon magára, de még nem mondtam neki igent..

2021. júl. 9. 15:05
 71/130 anonim ***** válasza:
20%
#66 már ahol.
2021. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/130 anonim ***** válasza:
63%

Szakadok mik ezek a valaszok xdd


Persze hogy elengednem! Elvileg vannak biztonsagi orok medenceorok, nem is egyedul megy, most komolyan, ne legyunk mar ennyire hulyek! Oruljetek neki hogy megy valahova. Sajnos en amig a szuloi hazban laktam sehova nem tudtam elmenni. Meg az oreganyamekhoz se mert biciklivel is messze lett volna. Szoval ilyet hogy ejszakai furdozes, mindemt megadtam volna. Jaigen volt egy halasto amiben lehetett furdeni, minden nap lejartunk, csak ott nem tetszett a tarsasag, hiaba engedett el anyam.

2021. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/130 anonim ***** válasza:
64%
72! Majd akkor válaszolj ilyen kérdésekre ha elmúltál 18
2021. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 anonim ***** válasza:
33%

"en amig a szuloi hazban laktam sehova nem tudtam elmenni."

Akárhova is el tudtál volna menni, ha valóban akartál volna, nem voltál bezárva.


"Meg az oreganyamekhoz se mert biciklivel is messze lett volna."

Feltalálták a tömegközlekedést.


Nem akarásnak nyögés a vége.

2021. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/130 anonim válasza:
56%

"A 16 eves lanynak es a tobbinek uzenem, hogy teljesen mindegy mennyire jolnevelt valaki, mivel nem az ALDOZAT a hibas, ha barmi tortenik vele pl. megeroszakoljak, hanem az elkoveto. Lehet valaki akarmilyen jolnevelt, rendes lany, egy felnott ragadozo ellen nem sok eselye van."


Én írtam a balhés arcokat és szerintem te látod nagyon furcsa szemszögből a világot. Ha valaki mindent megtesz annak érdekében, hogy bajba kerüljön (részeg, nagyon kihívó vagy ellenkezőleg, annyira félős hogy semmire nem mer nemet mondani) elmegy "sétálni" a bokrok mögé nyilvánvalóan rossz arcokkal (bocs, de le kell írnom c*g*ny*kkal!) annak igenis van felelőssége.


16L

2021. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 anonim ***** válasza:
71%
Hát vitaba nem szallok veled az biztos, maradjunk annyiban, majd felnosz.
2021. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/130 anonim ***** válasza:
27%

Bár az én lányom még messze van a 14 éves kortól, de ha van nála telefon, elengedném még korábban is.


Az nem opció, hogy mész te is és távolról vigyázol rá? Megmondhatod neki, hogy itt és itt fogsz lenni ha kellenél. Én már 10 éves kora előtt engedném bulikra ha ott lehetek a közelben.

2021. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 anonim ***** válasza:
73%

"Én már 10 éves kora előtt engedném bulikra ha ott lehetek a közelben."

:D

Mondjuk 10 éves korában még ötletnek elmegy. De pár évvel később milyen buli már az, aminek a közelében ott vannak a szülők? :D

2021. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/130 anonim válasza:
90%
Én fiatal anyuka vagyok és egy fiam van, de örülök kicsit hogy nem lány lett pont ezek miatt, fiút is feltni fogom de tudom hogy én mikor 14 voltam, féltem az idegenektől olyan mértékben hogy tudtam hogy elrabolhatnak vagy megerőszakolhatnak és csak olyan helyre és olyanokkal mentem buliba és diszkóba akikről tudtam hogyha gáz van megvédenek, mivel a fiúk általában idősebbek voltak , barátok, nem olyanok akikkel jártam, és mint 3 lány sosem mentünk egyedül sehova, bandában, kicsit biztonságosabb volt de kerültünk a rosszarcu embereket és nem ittunk helyben semmit, mivel ha nem figyelsz hopp egy kis Gina aztán már visznek is szét b*szni 5 en, mert sajnos ebben a világban élünk és rettegnék és félek is hogy milesz 10-15 év múlva amikor a fiam akar majd bulizni menni, és ha lány lenne mit is tennék... Akárhogy van nevelve egy gyerek ha nincs tudatában annak hogy mi történHET vele akkor van gáz, ha ezeket tudja és azért fél is kicsit tőle óvatosabb lesz. Én nem voltam nag bulizós nem sokat jártam 14 évesen 3 barátnő + egy apuka , majd 15-16-17 évesen párszor a haverokkal, szerencsére sosem volt baj, még balhé sem csak a társaságon belüli párok közt de az teljesen hangulatrombolo így csak azokkal mentem ahol párok nem voltak és egy jót lehetett szórakozni együtt !
2021. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 anonim ***** válasza:
90%

Tehát két 14 éves kislány és egy 19 éves éjszakai fürdőzésre? Háááát elég meredek, nincs esetleg 1-2 fiú haver (tényleg haver) vagy fiatalos apuka-anyuka, akik azért tudnának rájuk figyelni és elmennének? Az a gond az ilyen helyeken, hogy mindenki bepiál, fogdosódnak, nyomulnak, normál szórakozóhelyen is ez van, hát még ha bikiniben vannak a csajok. Én legalábbis nem voltam még úgy szórakozni, hogy ne akarjon valaki megfogdosni (37 vagyok már 6 éve nem járok ilyen helyekre, inkább koncert, vagy igényesebb hely :D), amikor 14-15 évesen mentem tinidiszkóba nen volt gina meg társai, így ettől nem kellett félnem, apu értünk jött kocsival mindig, egy velem egykorú barátnőmmel mentünk, de azok lájtos bulik voltak, max leitták magukat, lehet páran csináltak mást is, de nem az volt a nagyon gyakori.

14 éves kislányok nagyon naívak, simán beletehetnek bármit az italukba, ahogy a 79-es hozzászóló is írja, szerintem ebben a korban az is elég, ha valaki szépen mosolyog rájuk.


Egy esetben engedném el, mivel te ismered a lányodat, mennyire megbízható, ha valamit megbeszéltek azt teszi-e, vagy azért lazább, nem tartja be úgy a szabályokat?, Csak te ismerheted ilyen szinten.

2021. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!