Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 14 éves lányod...

Elengednéd a 14 éves lányod éjszakai fürdőzésre a legjobb barátnőjével aki szintén 14 és neki a nővérével aki 19 éves?

Figyelt kérdés
Megkérte, hogy had menjen el a legjobb barátnőjével és neki a nővérével éjszakai strandra. Lesz ott valami buli is elvileg, nem tudom, jó ötlet-e elengedni? Természetesen mondtam neki, hogy nagyon vigyázzon magára, de még nem mondtam neki igent..

júl. 9. 15:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 ITGuy ***** válasza:
18%
#66 már ahol.
júl. 12. 12:29
 72/78 anonim ***** válasza:
51%

Szakadok mik ezek a valaszok xdd

Persze hogy elengednem! Elvileg vannak biztonsagi orok medenceorok, nem is egyedul megy, most komolyan, ne legyunk mar ennyire hulyek! Oruljetek neki hogy megy valahova. Sajnos en amig a szuloi hazban laktam sehova nem tudtam elmenni. Meg az oreganyamekhoz se mert biciklivel is messze lett volna. Szoval ilyet hogy ejszakai furdozes, mindemt megadtam volna. Jaigen volt egy halasto amiben lehetett furdeni, minden nap lejartunk, csak ott nem tetszett a tarsasag, hiaba engedett el anyam.

júl. 12. 23:07
 73/78 anonim ***** válasza:
57%
72! Majd akkor válaszolj ilyen kérdésekre ha elmúltál 18
júl. 13. 07:52
 74/78 anonim ***** válasza:
41%

"en amig a szuloi hazban laktam sehova nem tudtam elmenni."

Akárhova is el tudtál volna menni, ha valóban akartál volna, nem voltál bezárva.

"Meg az oreganyamekhoz se mert biciklivel is messze lett volna."

Feltalálták a tömegközlekedést.

Nem akarásnak nyögés a vége.

júl. 13. 12:04
 75/78 anonim válasza:
45%

"A 16 eves lanynak es a tobbinek uzenem, hogy teljesen mindegy mennyire jolnevelt valaki, mivel nem az ALDOZAT a hibas, ha barmi tortenik vele pl. megeroszakoljak, hanem az elkoveto. Lehet valaki akarmilyen jolnevelt, rendes lany, egy felnott ragadozo ellen nem sok eselye van."

Én írtam a balhés arcokat és szerintem te látod nagyon furcsa szemszögből a világot. Ha valaki mindent megtesz annak érdekében, hogy bajba kerüljön (részeg, nagyon kihívó vagy ellenkezőleg, annyira félős hogy semmire nem mer nemet mondani) elmegy "sétálni" a bokrok mögé nyilvánvalóan rossz arcokkal (bocs, de le kell írnom c*g*ny*kkal!) annak igenis van felelőssége.

16L

júl. 14. 18:47
 76/78 anonim ***** válasza:
63%
Hát vitaba nem szallok veled az biztos, maradjunk annyiban, majd felnosz.
júl. 15. 23:16
 77/78 anonim ***** válasza:
36%

Bár az én lányom még messze van a 14 éves kortól, de ha van nála telefon, elengedném még korábban is.

Az nem opció, hogy mész te is és távolról vigyázol rá? Megmondhatod neki, hogy itt és itt fogsz lenni ha kellenél. Én már 10 éves kora előtt engedném bulikra ha ott lehetek a közelben.

tegnapelőtt 14:04
 78/78 anonim ***** válasza:
75%

"Én már 10 éves kora előtt engedném bulikra ha ott lehetek a közelben."

:D

Mondjuk 10 éves korában még ötletnek elmegy. De pár évvel később milyen buli már az, aminek a közelében ott vannak a szülők? :D

tegnapelőtt 14:41
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!