Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők többségének fontos,...

A szülők többségének fontos, hogy gyermeke jó anyagi háttérrel rendelkező párt válasszon magának, vagy ez inkább nem szempont csak az hogy a fiatalok jól meglegyenek egymással?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog, ha a kettő együtt van, de eszünkbe sem jutott volna ilyen irányba terelni a gyermekeinket.
2019. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A második. Ha a kapcsolat jól működik, az egzisztencia közösen megteremthető.
2019. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Ok bommer
2019. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem minden. Lényeg, hogy jól működjön a kapcsolat.A legfontosabb, hogy tiszteljék és becsüljék egymást és alkalmazkodni tudjanak mindenhez. Ne csak az egyik fél engedjen mindíg a béke kedvéért.
2019. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Azért ne nincstelen élősködő emberrel legyen együtt, akit meg őneki kell eltartania, mert dolgozni azt nem megy el.
2019. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Ami miatt kérdeztem az a következő. Nálunk a rokonságban van két lány másodunokatestvérem, akiknek az aktuális pasijukról kedves szüleik rögtön az elején megérdeklődték hogy mijük van. Nem is mindig a lovagtól, volt hogy ismerősöktől kérdezték hogy mit tudnak róluk. Mert anyám unokatestvére (a lányok apukája) szerint akinek nincs felmutatható értékes vagyona az annyit is ér. Szóval akárki az ő lányait nem viheti.

Mondjuk az ilyen apukákat sem feltétlenül értem hogy őrt állnak leányuk mellett, de nyilván ők is a legjobbat szeretnék.

2019. dec. 21. 18:20
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Inkább az anyák szokták erőltetni a pénzes pasit.
2019. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tau bácsinak: Sajnos ilyen megjegyzésnek is fültanúja voltam, ez esetben az életében sosem dolgozott anyuka nevelte így leánygyermekét hogy ne csináljál semmit, majd a férjed úgyis eltart!

Persze tényleg nem általánosítunk de igenis vannak ilyen szülők!

2019. dec. 21. 18:36
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Csak a személyiség számít.
2019. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy vettem eszre fontos nekik. Valamilyen szinten érthető . A kommentedbe leírt eset azért túlzás. Azt azért nem csinalnám. Emberileg legyen rendbe, de azt a gyereknek kell látni, erezni. Az anyagi helyzet terén azt gondolom, senki ne hasznalja ki a másikat. Ne várja a sült galambot, de nem turkalnék mas pénztárcájában.
2019. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!