Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom tovább, hogy kell...

Nem bírom tovább, hogy kell az ilyen szülőt kezelni?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, sajnos anyagi okokból kifolyólag még mindig a szüleimmel vagyok kénytelen lakni...plusz fél éve nem hívnak vissza sehova dolgozni.


Az édesanyám eddig sem volt egy kellemes társaság, hogy finom legyek, de amióta kiderült a segítségemmel, hogy pajzsmirigy gyulladása van, egy nagyon torz, piszkálódó, agresszív állattá változott és itt még kedvesen írom le a helyzetet...


1 hónapja volt, hogy egy erősebb pánik roham után kinéztem neki egy helyet teljes laborvizsgálattal és virrasztottam mellette...másnap brutálisan bánt velem, azt csinálja ilyenkor, hogy gusztustalan stílusban szól hozzám és amikor már nem bírom tovább a szemétkedéseit, nem hajolok meg, nem engedem, hogy maga alà gyűrjön és rajtam gyakorlatozzon...azonnal kikel magából..meresztgeti a szemét, nem enged beszélni, hülledezik, ordít, nekem vág dolgokat...teljes terrorban vagyok ilyenkor...akkor is az volt..hogy én nem segítek neki, nem kapcsolhatom fel a lámpát kint, húzzak a lakásából, miattam rossz az élete, biztos megakarom ölni, sajnálja, hogy megszült, mentőt fog kihívni, biztos azt tervezem, hogy elvágjam a torkát meg ilyen kellemes dolgokat vág a fejemhez..gashlighting a másik.


Ha nem rendelem alá magam, ha nem kontrollálhat...ha ellent mondok neki...ha nem tetszik hogy a hátamba áll és csapkod meg sziszeg, amikor főzni merek a konyhában...ha nem a kedvét lesem..ha nem olvasok a gondolataiban...akkor nekem ugrik és megtapos. És azt mondja, hogy én bántom őt...azt gondolja, ő bármit megtehet velem.

Meg ilyen manipulátornak hív meg eltorzítja a valóságot..kigúnyolja a hangszínemet....megkérdezem, hogy le menjek e neki a közértbe, azt mondja, ne...erre ilyen állatias idegkitöréskor azt mondja, hogy nem vagyok képes lemenni a közértbe....nem bírom tovább


Nem bírom tovább...az idegrendszerem nem bírja..


A mai nap brutális volt...arra keltem, hogy csapkod meg döng a lakás a bútorhúzogatásaitól...gusztustalanúl szólt hozzám...azt mondta, elmehetek vele a közértbe, ha szeretnék..megengedi...ilyen flegma szemét módom beszélt velem..megégettem a kezem..kivágta a konyha ajtaját ès nekem esett

hogy hogy merek istenezni..terrorba tart állandóan ...durván odaszòlt, hogy meddig főzöm a levest...erre azt mondtam, amíg a répa meg nem puhul...erre teljesen elmentek neki otthonról..kikelt magából és nekem támadt...és azt mondta, hogy miattam ment fel a vérnyomása és hogy meg akarom ölni és hogy egy nyomorék vagyok és nem engedi, hogy fölé kerekedjek, semmi közöm az életéhez...még nincs itt a lakás megöröklés ideje..ha mentőbe jutattom, nagyon megkeserülöm...


Szemètkedik és a pajzsmirigy hormon gondja mögé bújik...nekem le kell nyelnem...nem bîrom...


Valaki tudna segíteni, hogy kell az ilyen embereket kezelni?


Remélem, nemsokára elkapok valami betegséget ès akkor vége lesz 🙏



2021. júl. 13. 15:21
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
85%
Apukád mit mond erre?
2021. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Apukád hol van?
2021. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Pedig ha fizikailag agresszív, és azt képzeli, hogy te meg akarod ölni, a pszichiátrián a helye.
2021. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, az egy dolog, hogy kényszerből vagy otthon, de ez annyit jelent, hogy ő tart el. Felnőtt nő vagy, menj el dolgozni, költözz el, aa megoldás ennyire egyszerű. Ne mondd, hogy nincs munka, az mindig van, csak nem szabad válogatni. Ilyen helyzetben nem.

Ő meg csapkodjon magának nyugodtan.

2021. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nevelőapám van,aki sajnos nem különb...a helyezttől függetlenül az édesanyám pártját fogja, sőt, ha teheti, csatlakozik a szapulásomhoz.


Gimis szalagavató kapcsán nekem esett az anyám, mert nem tetszett neki, hogy nem szerettem volna nyakláncot viselni...a férje nem is tudta az előzményeket...ott sem volt az üzletben, ahol zajlott az egész...itthon nagy lelkendezve elkezdett bántani..hogy egy ócska **** vagyok és biztos válogattam meg a drága dolgokat akarom...az anyám állította le, hogy nem is vagyok hibás, csak ő volt velem türelmetlen.


Egyébként akkor próbál ilyen módon maga alá gyűrni, amikor a férje dolgozik...


Nem tudom, mit tegyek...igyekszem állást találni, de eddig sehova nem kellettem valamiért...legjobb lenne, ha elcsapna valami

2021. júl. 13. 15:35
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem válogatok.


Minden jellegű helyre beküldtem, a prostitúció kivételével.


A minimális tapasztalat miatt pályakezdőnek minősülök és még egy gyárba is kevèsnek bizonyultam

2021. júl. 13. 15:37
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

#6: Most kezdődik a címerezési szezon, legalábbis zsinórban látom a hirdetéseket, ahol címerezéshez keresnek embereket. Emellett nagyon sok helyen keresnek most büfébe embereket. A szállodákban is létszámhiány van.

Sok helyen látom a hirdetéseket, ahol konyhai dolgozót keresnek.

Ezekre a helyekre tapasztalat sem kell, örülnek, ha jelentkezik valaki.

Kb minden településen van álláskereső Facebook csoport, ott érdemes szétnézni.

2021. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Hagyjuk mar ezt hogy nem talalsz munkat. En kezdokent kb kapasbol 8 helyre tudtam volna menni egy kisvarosban, aki akar az talal maganak munkat, csak konnyebb magadat sajnaltatni, hogy inkabb csapna el valami vagy stb minthogy a sarkadra allj, keress valami munkat es elkoltozz otthonrol. Konnyebb anyuci penzebol elni.
2021. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Balatonnál szállással együtt egész korrekt pénzt fizetnek szezonban.

Azzal már másfél hónapra megoldanád a lakhatást is.

Dunántúlon gyárakban szintén szállással lehet gyárakban munkát vállalni.

Pest környékén a Fémalk,Ibiden szintén hasonló.

Más megoldás nincs, munka és költözés.

2021. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Vendéglátásban nagyon keresnek most embert. Vidéki vagy? Próbálj meg eladni mindent, ami van, vegyél ki egy szobát és nagyvárosban, Budapesten próbálkozz munkát keresni.
2021. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!