Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valakinek a spermájába...

Ha valakinek a spermájába bacit találták de azt kikezelik, viszont enyhe here visszért is felfedeztek és azt mondta a doki hogy a visszért is kezelni akarja, andrológushoz küldi majd tovább akkor ott mi lesz? (Lennt a lényeg)

Figyelt kérdés

Egy haveromról van szó,kellett sperma mintát vinnie és abban valami baci volt azt most kezelik.


Viszont herevisszért vett észre a doki és azt mondta kezelni akarja andrológushoz küldeni majd.

1.Szóval mivel foglalkozik az andrológus?Férfiak vagy nők inkább a dokik?

2.Mit fog csinálni?

3.Hogyan kezeli?


2015. dec. 5. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A férjemnek is volt herevisszere, műtéttel gyógyították. Gerinc érzéstelenítésben két vágást ejtettek a herezacskó fölötti részen, és lekötötték a visszereket. Három napot volt kórházban és utána még pár napot otthon pihent, aztán mehetett újra dolgozni. Nem voltak erős fájdalmai, inkább feszítést érzett a műtét helyén. Utána megjavult a sperma eredménye is, ami előtte elég rossz volt. Az ő andrológusa egyébként egy férfi volt, de nem ő végezte a műtétet, hanem az urológus (egy másik férfi).
2015. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


A haveromnak nagyon enyhe a visszere,azt mondta a doki hogy nem kell megműteni.De elküldi andrológushoz majd.


1.Ha nem kell műteni hogyan lehet kezelni?

2.Pontosan mit és hogyan vizsgálja az andrológus meg?

3.És andrológusnál is van külön vizsgáló helység?

-magan urológushoz ment ott van,pont emiatt ment magánhoz,hogy ha lehet csak az orvos lássa:-),én is így lennék vele

2015. dec. 5. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak műtéttel kezelhető. Semmilyen más alternatíva nem létezik.
2015. dec. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A férjem azt mondta, hogy az andrológus csak megtapogatta a heréit (persze gumikesztyűben) és ennyi. Más vizsgálatot ő személyesen nem végzett, de ott kellett leadni a spermát, aminek az eredményét aztán ő magyarázta el.
2015. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A herevisszér azért okozhat problémát hogy a herét a rajta lévő visszér melegebben tartja, nem igazán tud működni a here hőszabályzó képessége. Emiatt csökkenhet a termelődött spermiumok száma. Az andrológus ezt vizsgálja. Általában ott kell mintát produkálni. A mintavevő helyiségben egyedül vagy, neked kell megvenned a mintát. Egyéb fizikális vizsgálatot az orvos végzi általában külön helyiségben.
2015. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasuokat,különösen amit priviben kaptam.


De mondom azt mondta az urológus hogy annyira enyhe a visszér hogy azt nem kell műteni.

Akkor lehet az urológus lehet azért küldi el andrológushoz még hogy ezt megerősítje?


Én csak annyit olvastam erről,hogy nem minden esetben kell műteni.

2015. dec. 6. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy felnőttek esetén a rossz spermakép és 6 hónapja fennálló terméketlenség is indok a műtétre. Ez alapján el tudom képzelni, hogy azért kell elmenni andrológushoz, hogy ha ott rossz spermakép igazolódik, és az illető még szeretne gyereket, akkor esetleg az enyhébb fokú visszeret is megműtik.
2015. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem erről van szó nála.Még nem küldte el a doki,sperma mintát kellett újabbat vinnie.
2015. dec. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!