Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg anyukám...

Miért nem érti meg anyukám hogy nem kell mellettem ülnie egésznap és engem figyelni? 18 éves vagyok

Figyelt kérdés

Mindig olyan érzésem van hogy egésznap engem figyel mintha 5 éves lennék. Nincs is rá oka mert semmi olyat nem csinálok, nem fiúzok, nem iszok, nem cigizek, nem füvezek mint mások 18 évesen. Ezért nem tudom mit csináljak nincs is kedvem semmihez mert tényleg mindenről tud még arról is hogy mikor megyek wcre. Ha elmegyek fürdeni keres mindenhol tényleg mint egy hülye. Ha megyek valahova ő akarja megmondani mit vegyek fel de azt nem hagyom.

Az én szobám is direkt úgy van csinálva hogy rám látnak egésznap 2 ajtó van egyik az ő szobájukba nyílik másik a konyhába és rajtam keresztül szaladoznak a konyhába.

18 vagyok és a fiúk sem érdekelnek nem tudom normálise vagy miért van ez.

18l


2021. júl. 13. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Amint teheted költözz el. Az ilyen anyák többsége akármit mondassz nem fogják elfogadni hogy felnőtt a gyerek addig amíg nem lépsz valamit és nem költözöl el.
2021. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Mert nem iszol, fiúzol, cigizel, stb. pedig ilyen korban már rég lázadnak a kamaszok.. Ha 14-16 évesen elkezdtél volna lázadni, akkor ezek a körök rég le lennének futva.

Itt az idő megszabni a határaidat, merj nemet mondani! Ha most home office-ban van, az meg csak kényszerűség, de akkor is szólhatsz, hogy túl sok amit csinál, ha a mosdóban is keres..

2021. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát jó inni ittam már de csak szülinapon vagy szilveszterkor kicsit.

Kb 1 hete idegesített fel már nagyon és akkor kiabáltam hogy hagyja ezt abba de nem, nem fogja abba hagyni soha.

Anyukám nem dolgozik.

2021. júl. 13. 15:58
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Unatkozik.
2021. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem szimplán csak szeret.

Nekem még csak három éves a kislányom, de nem merek belegondolni, mi lesz pár év múlva, amikor fontosabbak lesznek a barátok, a kapcsolatok, majd elköltözik stb, addig kiélvezem, hogy bár önálló picurka, de azért még rám van utalva. Lehet a te édesanyád most jött rá, hogy nem vagy pici már, és hamarosan ők kevésbé lesznek fontosak.

Egyébként milyen viszonyban vagytok? Meg tudnád kérdezni tőle, miért csinálja?

2021. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

"Mert nem iszol, fiúzol, cigizel, stb. pedig ilyen korban már rég lázadnak a kamaszok.. Ha 14-16 évesen"


EKkora hülyeséget. 14 éves gyerek ha a feje tetejére áll, akkor sem fogja elérni, hogy cigizhessen és piáljon. Persze csak ha nem prolik a szülei.


Viszont tényleg el kellene kezdened önnálósodni. Már bőven itt az ideje. menj el barátnőkkel ide-oda, kezd el élni az életed, és anyád is rá fog jönni, hogy felnőttél, bár jelenleg magad sem viselkedsz úgy.

2021. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Úgy látszik, mivel nem dolgozik, túl sok ideje van unatkozni, ezért téged figyel:D Küldd el dolgozni, vagy menj el te dolgozni.
2021. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Csak nem pedagógus?

Legyél minél többet kint, barátokkal, bent meg csukd magadra az ajtót és mondd meg neki, hogy zavar, hogy folyton les.

Az én anyám is pont ilyen volt, igazából tényleg csak az menti meg az embert, ha elköltözik onnan.

2021. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha meg akarja mondani, hogy mit csinálj, akkor csak szimplán hagyd figyelmen kívűl.18 éves felnőtt vagy, értse meg, hogy el tudod dönteni mit akarsz, mert már önálló vagy. Egyébként a #2-nek annyiban igaza van, ha már régebben lázadtál volna, már ennek vége lenne. De azért az sem baj ha a gyerek nem lázad 14 évesen. Kezdj el most lázadni, akkor legalább már lesz is oka a féltésre.😂
2021. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sajnálom ami veled történik, kitartást kívánok :(

Nem egyszerű a helyzet, sajnos tényleg nem tudsz mit tenni, csak minél hamarabb lelépni. Arra számíts, hogy utána megpróbál majd visszacsábítani magához, de ne engedj neki.

2021. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!