Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg anyukám...

Miért nem érti meg anyukám hogy nem kell mellettem ülnie egésznap és engem figyelni? 18 éves vagyok

Figyelt kérdés

Mindig olyan érzésem van hogy egésznap engem figyel mintha 5 éves lennék. Nincs is rá oka mert semmi olyat nem csinálok, nem fiúzok, nem iszok, nem cigizek, nem füvezek mint mások 18 évesen. Ezért nem tudom mit csináljak nincs is kedvem semmihez mert tényleg mindenről tud még arról is hogy mikor megyek wcre. Ha elmegyek fürdeni keres mindenhol tényleg mint egy hülye. Ha megyek valahova ő akarja megmondani mit vegyek fel de azt nem hagyom.

Az én szobám is direkt úgy van csinálva hogy rám látnak egésznap 2 ajtó van egyik az ő szobájukba nyílik másik a konyhába és rajtam keresztül szaladoznak a konyhába.

18 vagyok és a fiúk sem érdekelnek nem tudom normálise vagy miért van ez.

18l


2021. júl. 13. 15:37
1 2
 11/14 Furujika ***** válasza:
100%

Eljott a nagy beszelgetes ideje. Uljetek le. Mondd el neki, hogy ne figyeljen, hogy ne mondja meg mit vegyel fel, ne probaljon iranyitani. Tanacsokat mondhat, de ne huzza fel magat, ha nem ertesz veluk egyutt.

Tudatositsd, hogy 18 eves fiatal felnott vagy, nincs szukseged sot zavar amit o csinal.

2021. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek azzal, hogy kimaradt a làzadó korszak és ez baj. Én màr 11 évesen sem voltam normális. Gimis koromban folyton be voltam àllva ( nem vagyok rà büszke, én elég erősen túltoltam)


18 éves koromra, màr szabàlyok rég nem léteztek, meg se próbàltak beleszólni az életembe. A legkisebb gondjuk volt hogy milyen ruhàban megyek el otthonról.


Mikor elköltöztem én voltam az a gyerekük akit alig kerestek, mert úgyis megoldja ha baja van. 23 évesen kezdtem el dolgozni, addigra elértem, hogy ez felérjen nekik örömben a lottó 5-össel.


Azóta teljesen normàlis életet élek. Bulizni sem jàrok màr el. Több havonta iszok, részeg 6 éve nem voltam.


Na nekem nem kellett többet lerakni az asztalra, hogy büszkék legyenek, elég volt, hogy leàlltam, elkezdtem dolgozni és még egy normàlis kapcsolatot is sikerült kiépítenem. Arra mindig büszkék voltak, hogy feltalàlom magam az életben.


Bizonyítsd ezt te is, hogy vagy te annyira talpraesett, hogy ezt észrevegyék. Kezdetnek csuk be a 2 ajtót, ha pedig ott közlekednek szólj rà.


Mióta viszont anyukàm meghalt minden vàgyam, hogy berontson a szobàmba. Felhívjon, hogy minden rendben van-e ha eltűntem hetek óta. Még az is, hogy reggel 6- kor arra keljek, hogy porszívózik és màr a màsodik mosàs van bent.

2021. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugy bírom mikor sokaknak az instant válasz: Költözz el. :D
2021. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el otthonról napközben. Dolgozz, boltozz, kirandulj, amikhez kedved van.
2021. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!