Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Úgy hallottam, az vezethet...

Úgy hallottam, az vezethet autót, aki elmúlt 18 éves, nincs jogsija, de ül mellette egy olyan ember, akinek van. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,gépjármű vezetéséhez kell ( autónál) B kategóriás jogosítvány. Amit 17 évesen már letehetsz.
2014. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogsi nélkül csak oktatóval, hivatalos tanfolyam keretében lehet vezetni. Olyan autóban, amely fel van szerelve az előírtakkal.
2014. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Te tudsz vezetni attól, hogy pl.: a haverod tud? Nem. Neked is kell jogsi, vagy max. ha oktatóval mész.
2014. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt hallottam, műthetek, ha mellettem áll egy sebész. Természetesen ez ugyanúgy nem igaz, ahogy a kérdés sem.
2014. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
82%
Hát az Amerikában van így, ott például így tanulnak vezetni, általában a szülők vagy valamilyen családtag tanítja a gyereket. Nálunk nincs így, kizárólag akkor vezethetsz jogsi nélkül, ha az oktatód ül melletted.
2014. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól hallotad az elejét, csak az kimaradt hogy oktatóautóban és oktató-jogsi kell. Egyébként a hír igaz.
2014. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen a hír igaz. Én Airbust-t vezettem a héten, a jövő héten pedig űrhajót fogok - Farkas Berci fog mellettem ülni. ( A körhintán :) )
2014. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Svédországban igaz, csak annyit pontosítanék, hogy már 16 éves kortól lehet
2014. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hát persze hogy nem! max ha anyud vagy apud oktató és a kocsi alkalmas rá!
2014. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Jol hallotad de nem otthon......


Canadaba igen...akinek 3 eve van jogsija az a sajat lakoteruleteden azt hiszem 3km korzetbe oktathat teged de csak automata auton..

2014. máj. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!