Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha 35 eves fiam...

Mit tegyek ha 35 eves fiam kihasznál,fenyeget,elhord mindennek.Befogattam a párjával együtt plusz 1 kutya,nekem is van 1.Rajta kívül 3 felnőtt gyerekem,akik dolgoznak.Ők nem dolgoznak.Talán sosem.Bele betegedtünk.Mittegyek?

Figyelt kérdés
Volt verekedesig fajult,elzavartam őket,bementek a kamrába.Elatkozott.Tényleg en vagyok a rossz ? Hagynom kéne hogy így banjon velem es testvereivel?

2021. júl. 21. 18:42
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%
Rendőrség!
2021. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%
Rendőr segítségével rakd ki őket a házból. Felnőtt emberek oldják meg az életüket.
2021. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%
Kirakni őket. Mi az hogy verekszik? eltartod a picsájukat, és még nekik áll följebb?
2021. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
93%
Rakd ki őket rendőr segítségével,ennyi.Nem normálisak
2021. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
9%
Nem mondanék egyből rendőrt. Én 26 éves férfi vagyok és mi is veszekszünk anyuval. A lakás az enyém, és én tartom el. Csak, mert szeretem. Rengeteget "szptam" csak, hogy tudjak venni egy lakást, de azt biztosan mondhatom, hogy a rendőrséget nem szabad családi ügyekbe belekeverni- Mindent elront!
2021. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk pont fordítva van.Én 35 vagyok anyám "kihasznál,fenyeget,elhord mindennek"... ma például az volt (megint) porondon, hogy ő eltudja látni magát, mindenki mehet amerre lát...közben a gyógyszer recepjeit nem tudja felíratni nemhogy kiváltani...én mosom utánna a WC-t, fürdőszobát, bezzeg a bátyám...akit hármoszor lát egy évben...a szent...szóval a yin-yang összeér...Rendőrséget én sem javaslom, az azért már durva lenne.Ha van még három gyerek, nem velük kellene ezt megbeszélni?
2021. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
95%
Akik a rendőrséget nem javasolják: a verekedés rész nem elég durva hozzá? Mert nekem igen. Basznám ki a kis eltartott harmincöt évest a nőjével együtt, merne csak kezet emelni rám...
2021. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
99%
De durva, de ott van még három életerős dolgozó felnőtt gyerek.Ők mit csinálnak e közben?Felőlelm hívja ki a rendőrt, az ő felelőssége.
2021. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
33%
Mit csinálnak? Lehet hogy nem az anyuk nyakán élnek...
2021. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
3%
#7 Nem, nem elég durva, bocs. Mint írtam, 26 vagyok, és besikerült egy édes kisfiú is hála az égnek, 16 évesen. Itt van velem, 10 éves és megüt, most fel kéne jelentenem? Anyu itt van, néha leordítjuk egymás fejét ez van. A rendőrség egyébként olyan embereknek való, akik nem tudják megoldani a saját családi problémáikat, hívd csak ki anyádra a rendőrséget akkor.
2021. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!