Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek elvaltak a szulei, es...

Akinek elvaltak a szulei, es mindket szulojenek lett uj parja, nem erezte azt, hogyha oket is elfogadja, es normalisan viselkedik veluk, vagy meg joba is lesznek, azzal a szuleit arulja el?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Eszem ágába se jutott ilyen marhaság. Cserébe az én oldalamról 4 nagyszülője van a gyerekeimnek.
2021. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es arra gondoltatok mar, hogy azert nem akartok hozzajuk minimalisan se kotodni, mert mi van, ha ok is szetmennek egyszer, es nehez lenne megegyszer feldolgozni, h kihuzzak a labad alol a talaj, koltozes, nehez anyagi helyzet, stb?
2021. júl. 24. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Neeeem!

Bár nem volt a nevelőapámmal annyira apa-lánya kapcsolatunk, de teljesen rendesek voltunk egymással. Igazából az apámmal sem volt olyan nagyon bensőséges kapcsolatom. Nem mintha annyira baj lett volna vele, vagy velem, csak így alakult. Nem volt jellemző nálunk a túl intim szülő-gyerek viszony, főleg apai oldalon.

De mindig apámra tekintettem apaként, "Józsira" meg "Józsiként", és eszembe sem jutott, hogy ez a kétféle viszony bármilyen kapcsolatban áll egymással, vagy össze kéne őket mérni. Alma-körte.

2021. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyakoribb inkabb olyan sima nem is utálja, de nem si rajong érte szint.
2021. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi van, ha ők is szétmennek kérdésre: apám második feleségével (anyám volt az első) jobb a viszonyom, mint apámmal. :D Már évek óta elváltak, apám most a... fú, ötödiknél jár asszem? (bár azóta nem házasodik, csak élettársak) de a nővel is simán tartom a kapcsolatot.

Egyetlen helyzetet tudok elképzelni, ahol ez gáz lesz: az esküvőmön. Rohadt nehéz lesz ilyen mozaikcsaládnak ültetést szervezni, hogy senki ne balhézzon senkivel. :D

2021. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A szüleim már akkor ismerkedtek meg az új párjukkal, amikor már elváltak.

Apukám feleségével teljesen jól kijövök, de ez nem azt jelenti, hogy jobbnak gondolom, mint anyámat, sőt, teljesen más a helyzet, eszembe nem jutna anyaként tekinteni rá, jóval fiatalabb is apámnál.

Anyukám párjával olyan semmilyen a kapcsolatom, nem igazán kedvelem, de nem szándékosan csinálom ezt, nem azért, mert nem ő az apám, hanem egyszerűen csak így alakult.

2021. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem, sosem éreztem ilyet.A szüleimnek ők az élettársuk, nekem úgymond semmi közöm nincs hozzájuk. Mármint elfogadtam őket, de nincs semmimostaha/nevelő kapcsolat köztünk.

Inkább a szüleim veszekednek, hogy apumat jobban szeretem, mint anyumat, és forditva, ami persze nem igaz, de nem tudják felfogni.

2021. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Miért éreztem volna így? Mi lenne ezen elárulás? Hogy szeretek egy embert? Te fogyatékos vagy? Nem bántásból kérdem.
2021. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!