Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyellem magam a szüleim...

Szégyellem magam a szüleim előtt. Jogosan?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok aktívan járok szórakozni, aktívan be is rúgok, ma is épphogy haza tudtam jönni. Mikor bejöttem hajnalban anyám ébren volt és ott ült a kanapén, kérdezgetett valamiket én alig tudtam válaszolni, olyan szégyenérzet fogott el hogy az valami hihetetlen. De multkor még 100000x rosszabb volt mert egy kiscsajjal jöttem haza (itt lakunk a helytől 300 méterre) és apám ült itt a kanapén (NEMTUDOM MINEK ÜLDÖGÉLNEK ITT HAJNALOK HAJNALÁN) , és őszintén nem is tudtam mit mondani neki seggrészegen egy lánnyal hazaállitva. Szégyellek lemenni most is a szobámból, olyan kínos szituációk születnek , már lassan elgondolkodok hogy megéri-e inni ezek után.. Ha szülők vagytok ,ti ilyen helyzetben mit gondolnátok a gyereketekről, és ha az én helyzetemben vagytok akkor ti is szégyellitek a pofátokat?

2021. júl. 25. 08:49
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
94%

Minek csinálsz akkor ilyeneket?

Attól még, hogy iszol, nem muszáj ekkora baromnak lenni.

2021. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
94%
Meg kellene tanulni mértékkel inni. És nem hazavinni minden olcsó rongyot a szülői házba. Hát a helyedben égne is a pofám...
2021. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
98%
"lassan elgondolkodok hogy megéri-e inni ezek után" - igen, ez a szégyenérzet lényege, azt jelenti, hogy bánod amit tettél, mert te is érzed hogy nem volt helyes! Ne csinálj olyan dolgokat, amiktől utána szégyelled magad. Ezt úgy hívják, lelkiismeret.
2021. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
28%

Wow! Részeg tini! Nagy cucc..


A szüleid max csak aggódnak a testi épséged miatt de lefogadnám hogy még gázabbul viselkedtek amikor ők voltak 17 évesen de ezt a tényt szeretik elhallgatni.

A felnőttség küszöbén állsz. Ne kérj bocsánatot azért mert elmentél inni a haverokkal

2021. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
91%

Jártam én is bulizni gimis koromban, de sose értettem minek kell úgy beb_szni, hogy világodról ne tudjál. A kúszó-mászó, félájult részegeknél nincs undorítóbb. Persze ez csak az én véleményem. Talán 20-21 évesen voltam utoljára, mert már nem is a buliról szólt a dolog, hanem a magukról alig tudó barátnőim őrzéséről.

Lehet mértékkel is inni.

2021. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
16%
Kora reggel ne neten próbálj menőzni Pistike.
2021. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
31%
Mintha csak magamról olvasnék, amikor tini voltam. 42 éves anya vagyok. A szüleid örülnek, hogy egyben hazaértél, hidd el ők is átmentek ezen, ne problémázz ilyeneken.
2021. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
90%

Én is voltam már részeg, de ugyan úgy tiszta fejjel tudtam gondolkodni. Talán többet is ittam a kelleténél, mivel diplomaosztó után barátokkal volt egy kisebb házibuli. Viszont akkor sem csináltam semmi hülyeséget. Nekem a részegség olyan mintha csak a testemre hatna, meg kicsit azért az agyam is furi lesz, de döntést akkor is tudok hozni, hogy kit viszek haza és kit nem..


Szerintem vagy tanulj meg mértékkel inni, vagy hagyd abba.

Ha részegen jösz rá arra hogy hülyeséget csináltál, ezek szerint te is tudsz gondolkodni reszegen. Ha ez a helyzet, akkor mégis minek csinálod?

2021. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
84%
A szüleid csak féltenek, próbáld meg ne segg részegre inni magad csak mértékkel és nem lesz szégyen érzeted mert ez neked sem jó meg a szüleidnek sem
2021. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
95%

"NEMTUDOM MINEK ÜLDÖGÉLNEK ITT HAJNALOK HAJNALÁN"


Na mégis mit gondolsz? Várják, hogy hazatold végre azt az alkoholgőzös segged.

2021. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!