Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves férfi vagyok. Anyám...

16 éves férfi vagyok. Anyám szerint már rég dolgoznom kéne iskola mellett, de én a tanulásra szeretnék koncentrálni, aztán melózni. Igazam van?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 12:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
92%
Ecsém, a gyakorin vagy. Már ovis korod óta neked illene eltartanod a szüleidet.
2021. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
93%
Igazad van! Csak dednagyapaid koraban volt ez igaz amit anyad mond. Manapsag nem ritka hogy valaki 25-30 eves koraig is tanul!
2021. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
95%
Anyukád tipikusan olyan beállítottságú, hogy azt akarja 18 után magadat tartsd el. De amúgy meg igen, jobban járnál ha tanulnál és utána dolgoznál, mert több lesz a lehetőséged és jelentősen a fizetésed is
2021. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
44%
16 évesen nem vagy férfi. Miért ne dolgozhatnál iskola mellett 1-2 napot? Illetve nyáron? Nincs azzal baj, hogy tanulni szeretnél.
2021. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
57%

Na, és mit tanulsz ilyenkor, nyár közepén? Nyelvvizsgára készülsz, vagy KRESZ-t esetleg? Netán semmit?

16 évesen jó buli lehet a diákmunka, mondjuk elég ha csak 1 hónapot dolgozol, nem is annyira a pénz miatt, hanem ha osztálytársaiddal együtt mész. Megszokod, hogy felnőttként kezelnek, megszokod, hogy emberekkel kommunikálj.

Persze, ha éppen ennyire tanulsz, hogy nincs időd, az más.

2021. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
79%

Egy kis pénz már kell magabiztossághoz ennyi idős fiatalnak is. Különben csajokkal nehéz lesz ismerkedni...

Ha szülőktől nem kapsz vaskos zsebpénzt, akkor bizony neked kell érte dolgozni. Ha képzett vagy, akkor már ennyi idősen is korrepetálhatsz vagy programozhatsz, ha nem marad a meki. Ha meg dörzsölt vagy, akkor akkor seftelhetsz.

2021. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
87%
Férfi 😂
2021. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 Kései Sirató ***** válasza:
58%
Ó, el is hisszük, hogy éppen a tanulásra koncentrálsz így július végén. Ne nézzél minket madárnak. Lusta vagy, de így neked nem lesz pénzed.
2021. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
91%
A férfi jelző túlzás, de szerintem közép iskolás korában az embernek még a tanulásra kéne figyelnie. Azt megértem, hogyha valaki az egyetem vagy főiskola mellett dolgozik, de középiskola mellett nem szoktak és szerintem nem is kell.
2021. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 Kései Sirató ***** válasza:
96%
Középiskola mellett nem nagyon szoktak, kivéve nyáron. Ha közel laksz a Balatonhoz, vagy más üdülő helyet, akkor bőven találsz érdekes munkákat is. Pl. jegyszedő lehetsz strandon. Én tavaly az voltam és minden nap 8-14-ig ellenőriztem a belépőket, utána ingyen strandolhattam. Ennyi évesen 6 órás munkákat bíznak egy diákra, amiben nem kell megszakadni.
2021. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!