Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni, részben súlyzós,...

Otthoni, részben súlyzós, részben saját testsúlyos edzés mellett melyik fehérje készítmény fogyasztása jobb választás az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Tejsavó fehérje koncentrátum

Szójafehérje izolátum


Ha valaki használja az alábbi termékeket, kérem írja meg, mik a tapasztalatai velük. Köszönöm.

[link]

[link]



2021. febr. 25. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Miért az otthoni saját testsúlyós, súlyzós edzés kombó az valami extra követelményeket nyújt a szervezeted számára? :D A tejsavót vedd, ha mindenáron "porozni" akarsz, amúgy tök mindegy, az is elég, ha eszel elég kaját.
2021. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sima tejsavó ha bírja a gyomrod és a bélrendszered. Ha gond van, akkor marha vagy növényi fehérje.
2021. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönet a válaszokért. Nem vagyok képben sem a testedzés, sem a hozzákapcsolódó megfelelő étkezés és "porozás" vonatkozásában. Nem én vagyok a sportoló. :)

Azért írtam az edzés jellegéről, mert arra gondoltam, hogy ez támpont lehet a válaszolók számára; hogy mit ajánljanak.


Én magamtól a szójafehérje izolátumot választottam volna, mert abban a papírforma szerint valamivel több a fehérje.

Tudom, hogy megfelelő étkezéssel is bevihető lenne az ideális fehérje mennyisége, de az is cél, hogy az edzéssel történő alakváltozás/izmosodás mellett a fogyás, zsírégetés is megvalósuljon.

2021. febr. 25. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a szóját inkább kerülném. Tudom, hogy ez ellentmondásos téma, van aki a tejtermékeket ellenzi, én meg nem tudom, valószínűleg komoly gondot egyik sem okoz de egyrészt az állati fehérje jobban hasznosul, másrészt azt érdemes tudni, hogy a szójafehérjének nagyon undorító íze van. :D


A fogyás, zsírégetés kalóriadeficit hatására fog megvalósulni.

2021. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén nem sok plusszt ad a fehérje meg egyéb porok, talán van akit még hátráltat is ha fosatja stb
2021. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!