Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szobám közvetlenül a szüleim...

A szobám közvetlenül a szüleim szobája mellett van,nagyon sokat veszekednek,elég rossz itthon a helyzet,én idén vagyok végzős nehéz így koncentrálni,minden áthallatszódik,mivel tudnám szigetelni az ajtom,hogy ne szűrődjön át annyira a zaj?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Régen a Kádár-rendszerben ezért volt párnázott az ajtó. Milyen ajtó van a szobadon?
2020. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Használj füldugót vagy fülhallgatót.

Sajnálom.

2020. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Amikor veszekednek atmennek, rajuk vernem az ajtot, es oda mondanam hogy “bas*zatok már inkabb az isten aldjon meg titeket még egy gyerekkel”, majd behuznam az ajtot.
2020. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
89%

Hát..nekem is volt olyan, hogy zavartak a kintről beszűrődő zajok tanulás közben. Hallgass klasszikus zenét vagy jazzt, nekem arra megy tanulni,ha van valami szöveg is az kicsit eltéríti a figyelmemxD

Ha valami vidamabbra vágysz, akkor amúgy ajánlom Mozartot, ami picit neutral vagy dark-abb,az Bach vagy Beethoven. Esetleg Ludovico Einaudi nyuszi nagyon. Én csak jövőre érettségizek,de neked szorítok💖❤️

A szüleiddel pedig..nem tudom milyen a kapcsolatod,de finoman említsd meg nekik talán, kérd meg őket, hogy erre figyeljenek oda,ha nem nagy gáz. Legyél most picit türelmesebb velük, de semmiképp ne tarts semmit magadban:)

2020. nov. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
94%
Egyszerűen szólj nekik, h nem tudsz tanulni emiatt. Egyenes beszéd. Valószínűleg meg fognak lepődni, ha eddig nem volt divat nálatok, de nem hiszem h itt kellene ilyen fölösleges köröket futni.
2020. nov. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
96%
Volt ismerősöm, aki a keresztanyjánál lakott az utolsó évében, hogy le tudjon érettségizni-a biológiai anyja az már akkor rendszeresen berúgott otthon, hogy a világát nem tudta-. Esetleg nem tudsz, ha mást nem, max 3-4 hónapot ott csövelni valakinél? Legjobb barátnő akár!
2020. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Áthallatszik a szex is?
2020. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!