Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem ra a szuleimet...

Hogy vegyem ra a szuleimet hogy beoltathassam magam?

Figyelt kérdés
Kiskoru vagyok meg, igy szuloi beleegyezes kell az oltashoz. Azonban mindket szulom, es gyakorlatilag az egesz csaladom oltasellenes. En viszont szeretnek vakcinat kapni, de semmi otletem hogy mivel lehetne ravenni oket, mert nagyon elutasitoak.

2021. aug. 3. 10:52
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
34%
36 ismét egy oltásellenes majom?
2021. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
66%
Micsoda meglepetés, a szokásos oltásos kérdés, és a szokásos vita végkifejletként. Lehet sokaknak nem esett le, de ez ugyanaz mint ami pár hónapja ment, a szokásos " na kapassuk egymásnak a pártiakat és elleneseket " dolog. Bejött megint.
2021. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, bar oszinten nem az volt a celom hogy barmifele vitat szítsak. Egyszeruen nekem van egy velemenyem, hogy be szeretnem oltani magam, a szuleim ezt ellenzik es ebbol fakadnak a mindennapos kofliktusok. Ezert kertem tanácsot. Kaptam par hasznos valaszt is, nekik halas vagyok.
2021. aug. 4. 15:53
 34/44 anonim ***** válasza:
8%

Amúgy immáron az a legnagyobb bajom ezekkel az oltásellenes majmokkal, hogy nekem TÉNYLEG voltak hónapokig tartó mellékhatásai az oltásnak, méghozzá elég ijesztőek. 3 orvosnál voltam, ebből 2 amint kimondtam, hogy "első Pfizer óta", színpadiasan,, feltűnően h.ülyének akart minősíteni, erőltette, hogy az oltás ilyet soha nem okoz, bebeszélem magamnak, képzelgek, nincsen semmi, biztos csak rámerőltették az oltást, ezért hetet-havat összehordok, vagy pedig elkezdtek banális magyarázatokat adogatni (azért zsibbad a lábam hónapok óta, mert elnyomom, meg jöttek a 21. századi ülő életmóddal - csak azzal nem számoltak, hogy minden nap 4-5 km-t sétálok + heti 6x edzek). 3-ból egy pedig kerek perec megmondta, hogy az oltástól vannak a zsibbadásaim, de nem kell megijedni, mert ártalmatlan, elmagyarázta, hogy miért van. A másik 2 is szerintem pontosan tudta, hogy igenis lehet köze az oltáshoz, csak féltek validálni ebben, mert ki tudja miféle fb csoportba megy ilyenkor egy ember hangulatot kelteni, hergelni a többi retardot. Szóval köszönöm szépen a retardáltaknak, hogy ellenséges hozzáállást szítottak mindenhol! Alapból tény, hogy elég kísérleti stádiumban van az egész cucc, csomó mellékhatásról nem tudunk még (a legtöbb így is veszélytelen és így is megéri az oltás), de a sok fogyatékos hátráltatja, hogy legalább a helyzethez képest normális mederben menjenek a dolgok, és rontják azt is, hogy idejében segítséghez, megnyugváshoz jussanak azok, akiknek tényleg lett valami mellékhatás.

Bocsi az offért, kijött.

2021. aug. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
58%

34


Egyetertek, sajnos a legtobb oltasellenes valoban a "sulyos" kategoria, ahol bill gates gyartja a biofegyvereket es ehhez az embereket akarja felhasznalni.


Ezek az idiotak hatarozzak meg az oltasellenes kategoriat es a tobbiek akik ezen kivul vannak, ha esz erveket, tenyeket hozol fel hogy miert nem oltatsz, konteos retardaltnak hisznek aki a facebookon osztja a baromsagot.


Bar azt azert meg kell emlitenem, hogy a radikalis oltaspartiak akik 16 - 30 evesek is, es elkaptak mar a koronavirust, teszt is kimutatta, ennek ellenere mennek oltatni, meg ezen felul 3. oltast is bevallalni plane masik fajtajut, azok legalabb olyan retardaltak mint a konteos, "Steve Jobs ujra feltamadt, de nem is halt meg, es jon hogy a Magyarokon kemkedjen, kiserletezzen, biofegyverkent hasznalja az embereket" oltasellenesek.

2021. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
51%

Ne oltasd be magad,ezek nem oltások,sajnos.Pár év múlva látni fogod,ezért sietnek mindenkibe belenyomni ezt a xart.És folyamatosan oltani fognak,a maszkot meg hordhatod életed végéig.

Nézz utána,már legalább 8 oltást akarnak.Szerinted?

2021. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
46%

Minden oltás vérrögöket okoz,majd idővel fog előjönni a sok oltott hülyén,csak már nem lesz visszaút.

Több év kell hozzá.Ez a sok kis hülye meg kijekenti 1 hét után,hogy minden ok az ótással. :D

2021. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
60%

#37


De jó hogy te ezt így tudod! Suppperman vagy! Mik a jövő heti lottó nyerőszámai?

2021. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
58%
37: minden oltás...az jó, mert a lakosság közel 100%-a kapott számos oltást gyerekkorában.
2021. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
24%

13,miért mi lesz,körberajzolsz,oltásbohóc? :D

Kamuzzál még,öcsi! :D

Nincs olyan,hogy "covid".Sars-cov2 van és azt sem tudták izolálni.

Tehát nem lehet belehalni abba,ami nem létezik.

Félrekezelésbe,fertőződésbe,"covid" protokollba igen.

Szándékosan ölték meg az embereket a kórházakban.Azt meg pont letojom,hogy elhiszed vagy sem.

Hiába dolgozik ott tőletek bárki,egy orvos is a gépezet része.

Az oltásaid nem is nevezhetők oltásnak amúgy sem.

A szent,nem izolált virusod 99,9 százalékban túlélhető,lenne...

Az a helyzet kisfiam,hogy pont az oltások okozzák a fertőzéseket,meg a halált.

De te csak hidd azt,hogy jók.

Majd rájössz,hogy igazam volt,de akkor nektek már reszeltek.

2021. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!