Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem ra a szuleimet...

Hogy vegyem ra a szuleimet hogy beoltathassam magam?

Figyelt kérdés
Kiskoru vagyok meg, igy szuloi beleegyezes kell az oltashoz. Azonban mindket szulom, es gyakorlatilag az egesz csaladom oltasellenes. En viszont szeretnek vakcinat kapni, de semmi otletem hogy mivel lehetne ravenni oket, mert nagyon elutasitoak.

2021. aug. 3. 10:52
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
86%
l4 éves öcsém meg én is (17vagyok) megkaptuk az oltást, anyám is megkapta viszont apám oltásellenes. Szerintem ha kérdező akarja felesleges lebeszélni. Illetve mivel nem múlt el 18 ezért nem kell oltási igazolvány szóval az a legjobb ha megvárod míg 18 leszel
2021. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert egy gyerek be van oltva nem ül otthon a gép előtt cigivel a szájában. Nem is értem az összefüggést.
2021. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
78%

Ezeknek az oltás elleneseknek úgy megadnám a kolléganőm számát, akinek a lánya 0 alapbetegséggel 32 évesen belehalt a koronába pár hét leforgása alatt, vagy a barátnőmét, aki covid osztályon dolgozott és látott naponta egészséges erős embereket lebetegedni, halállal harcolni.

A nagy többség megússza, igen, de sokan - alapból egészséges emberek is- meghalnak, a családom is érintett, sajnos. Én komolyan mondom, csak egy egyszer kerülnék szembe egy konteóssal 😡

2021. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
87%
Írj a gyámhatóságnak, ők aláírják a papírt.
2021. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
19%

#18 Én is megadnám neked Facebook-on annak a csomó csoportnak a nevét, ahol az oltás utáni mellékhatásokról írnak, videóznak. Igen, meghaltak a vírusban emberek, sajnálom, hogy a családodban is. De konkrétan csak idén többen haltak meg rákban és 5 éves kor alatt, mint a covid 2 évi "tombolásában".

[link]

2021. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
75%

Gyámhatóság, nincs más mód. Én kismama vagyok és megvolt a 2 Pfizer oltásom. Én is és a kicsi is egészségesek vagyunk.

Volt olyan ismerősöm aki oltás ellenes volt és később kilyukadt a tüdeje a korona miatt. Azóta mindenkit próbál rábeszélni az oltásra😅

2021. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy se. Én is próbálkoztam vele. Egyedül mamám és én vagyunk beoltva. Anyám és apám azt mondták inkább meghalnak de nem oltatják be magukat.
2021. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
31%

18


Azt ugye tudod, hogy a "sokan meghalnak" az 20 - 44 ev kozottiek eseteben 0 - 0.2%? Ezek olasz, illetve belga hivatalos statisztikak.


Sajnalom hogy erintett lettel ebben a temaban, elhiszem neked hogy meghaltak, meghalnak emberek COVID-19 virusban.


Azt is elhiszem, hogy az influenzaban is meghalnak fiatal, kozepkoru, eleteros emberek.


Es sajnos kenytelen vagyok azt is elhinni Muller Cecilianak, amikor mondta, hogy


"Ha barmilyen oknal fogva meghal az illeto, akar nem kozvetlen koronavirusban, hanem attol fuggetlenul, de COVID-19 fertozessel volt korabban azonositva, akkor covid elhunytnak minosul". Ezt Orban Viktor is a parlamentben elmondta. Magyarorszagon a legszigorubb a statisztikazas es besorolas.


Tehat ha te atestel covidban 2 eve, ma meg mar a maratont futod, bulikba maszkalsz meg elvezed az eletet, de az orosz maffia elrabol es felakaszt mert feherorosz ellenes vagy, akkor bekerulsz a covid elhunytak listajara, vagy akar csak egy autobaleseted volt es meghaltal, akkor is.


Hogy ne csak azt hidd a budos szambol frocsogok mint a tipik-gyakoris, itt vannak a forrasok:


https://www.youtube.com/watch?v=dRBVvsd5tGY


[link]


[link]


[link]


[link]


Szoval en elhiszem, hogy van virus, elhiszem, hogy meghalnak benne nem is paran es elhiszem hogy van oltas ami valamire jo.


De ez a poltika indittatasu oltas-megoldas, a szamokkal a jatekok (es nem csak M.o), es a naciskodas meg felnagyitgatas ez undorito es boven elveszi az ep eszu ember bizalmat.

2021. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, gondolkodj el rajta hogy a WHO miért nem ajánlja a gyerekek oltását. Lehet hogy a szüleidnek van igaza.
2021. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
74%

"

Azért mert egy gyerek be van oltva nem ül otthon a gép előtt cigivel a szájában. Nem is értem az összefüggést." Csak fekete-fehéren tudnak gondolkodni, tudományos érvek nélkül. Vetítenek. Az összes oltásellenes ismerősöm bagózik, 100 métert nem tudna lefutni, járnak mekibe, de hasonlóakat kárognak. Undorító.

2021. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!