Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 évessen elmennétek a...

20 évessen elmennétek a szüleitekkel Horvátországba nyaralni?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva mennénk 10 napra. Nincs egy barátom se, se pasim, se programom. Egész nyaram melóból és netezésből állt. Valószínűleg itthon gubbasztanék és neteznék.

Biztatnak, hogy menjek el, hátha ott összeismerkedem fiatalokkal. (tudok angolul)

Viszont nem az a típus vagyok aki csak úgy odamegy másokhoz, pláne nem egy társasághoz. Gondolom a többi fiatal mind barátokkal nyaral.

Anyukámék meg nem nagy programszervezők. Anya 61, apa 65 éves. Aludni terveznek a hotelban és fürdeni. Jó, a fürdés az, amit itthon nem tehetek meg, de ezt leszámítva kb itthon is maradhatnék. Ti elmennétek?


2021. aug. 8. 15:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%
en elmennek, es elmennek programokra egyedul. ha esetleg csoportos kirandulasra mesz el, ott siman tudsz ismerkedni
2021. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%
Persze, simán, főleg a fürdés miatt. Emellett meg lesz a szállodában Wi-fi, úgyhogy netezni is tudsz. Semmivel sem leszel rosszabb helyzetben, mintha otthon maradsz. Talán egy-egy lightosabb programra rá tudod venni a szüleidet, pl. séta, kirándulás, máris lesz valami élményed. Nem ciki szülőkkel menni egyáltalán. Görcsösen ismerkedni nem muszáj, ha nem találsz senki szimpatikusat.
2021. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Nem tudok ismerkedni. Mert nem tudok odamenni, nekem megerőltető. Mások meg egy tök egyedül lévő fiatalhoz nem hiszem, hogy odamennek. Nekem ebben sosem volt részem....
2021. aug. 8. 15:50
 4/47 anonim ***** válasza:
95%
Én már csak a fürdés, tenger miatt is mennék, meg ugye az egyéb látni valók. kár lenne kihagyni, pláne, hogy rebesgetik a 4.hullámot (covid), aztán ki tudja mikor lesz legközelebb lehetőség.
2021. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
98%

Miért akarsz a nyaralás alatt is kényszeresen másokkal ismerkedni? Menj el nyaralni a szüleiddel, lementek együtt a strandra, este együtt vacsi, aztán gubbasztasz a szobádban egyedül, ugyan úgy mint otthon tennéd.

Az otthonmaradás alatt nem merül fel, hogy "egyedül otthonmaradsz, hogy fogsz ismerkedni?" akkor a nyaralás alatt miért gond ugyanez?

Az imserkedésre megvannak a megfelelő helyek (vagy akár ma már az internet), nem kell a nyaraláson is ezen kattogni folyamatosan.

2021. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
10%
Hozz haza te is egy kis vírust, úgyis kevés van még itthon. Kell az újabb lezáráshoz :)
2021. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
97%
Érezzétek jól magatokat, ne ismerkedni menj. Eröltetni semmit nem kell, sem az ismerkedést, sem a nyaralást, ha nem szeretnéd, de én szerintem elmennék. Én is sokáig olyan voltam, mint te, de mostanra sikerült kimászni, és nagyon könnyen barátkozok már, úgyhogy neked is biztos sikerülhet.
2021. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Mert tudom, hogy anyámék erőltetni fogják. Mindig az a bajuk, hogy nincs pasim, nincsenek barátaim.


Meg én is tudom, hogy mindig ráizgulok az ilyenekre, hogy rosszul ne sikerüljön a nyaralás, legyen jó, stb.

2021. aug. 8. 15:57
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy okot se írtál ami ellene szólna, hogy menjél.
2021. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
19%
6#:))))))))
2021. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!