Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák! Ti hogy kezeltétek/...

Apák! Ti hogy kezeltétek/ viseltétek el, amikor a lányotok elkezdett fiúzni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 14:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam mit csinalni :Dprobaltam jatszani a komoly embert de nem nagyon sikerült :D
2021. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Örültem neki, hogy egészséges lányt sikerült felnevelnem (na jó, még folyamatban). Talán még jó példát is láthat itthon, mert rögtön az első pasija már másfél éve tart és igen jól megvannak. Mondjuk kb. 8 éve ismerik egymást (meg mi is a srácot).

Ha máshogy kezelném, az azt jelentené, hogy tudom, hogy nem neveltem, vagy rosszul neveltem a lányomat.

Sosem értettem, hogy a szülőknek miért is kellene valahogy kezelni akár a fiú, akár a lány gyermekük kezdődő, vagy haladó párkapcsolatát.

2021. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!