Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor a fürdőszobában vagyok,...

Amikor a fürdőszobában vagyok, anyám mindig kérdezgeti idegesen, hogy "Fúj, mit csinálsz?" maszturbálásra utalva. Mit tegyek, hogy ezt fejezze be?

Figyelt kérdés
Már megkértem milliószor, hogy ne kérdezgesse, de még mindig csinálja. Ha fürdés után egyből nem jövök onnan ki (mert azért meg akarok törölközni), akkor egyből azt hiszi, hogy onanizálok.

2021. aug. 14. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
2 gyerekes anyaként mondom, hogy anyád ultragáz. Ilyenkor kiabáld ki, fúj, amire gondolsz.
2021. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Egyszer szólj neki vissza, hogy "verem a farkamat", hátha legközelebb nem zaklat ezzel.
2021. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
99%
Kiabáld neki vissza, hogy igen, épp verem a fäszomat, hátha leáll...
2021. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Egyetértek az előző válaszolókkal. Mondd neki hogy éppen maszturbálsz. Majd meggondolja hogy megkérdezze-e újra.. Amúgy meg basszus, mit kell pörögnie egy tök természetes dolgon? Mindenki csinálja.
2021. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
99%

Elég beteges.

Írd ki hogy maki verem az ajtóra.

2021. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Nincs apa a környéken, aki elküldené a fenébe? A maszturbálás természetes, csatlakoznék az előttem szólókhoz.. Közölném, hogy mindjárt jó, még legyen kicsit türelmes, még ha erről szó sincs.
2021. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
99%
Várd meg amikor ő is bent lesz, gondolom lesz olyan amikor a lábát borotválja és nem megy a zuhany közben, vagy épp törölközik, tedd fel neki te is ugyanezt a kérdést.
2021. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy elveszi az ihletet, úgyhogy ne kiabáljon be.
2021. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én leteremteném, hogy ezek szerint te szüzen fogantál...

Bármikor elvonul valamiért rászólnék én is ,fúj mit csinálsz XD

2021. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem lány a kérdező. Általában a lányokat tartsák így terrorban. Egyébként ha történt valami fejlemény kérlek írj mert érdekel :D
2021. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!