Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rámnyitott anyám maszturbálás...

Rámnyitott anyám maszturbálás közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éppen húztam fel az alsót (hallottam hogy jön) és elkezdett kiabálni hogy takarodjak innen? Meg takarodjak el itthonról. 5 perc múlva odamentem, hogy bocsánatot kérjek, és megint mondta hogy takarodjak el itthonról meg nem akar velem beszélni, hagyjam békén stb.

Mit mondjak neki? Alapból nem tudom vele az ilyesmit nyíltan megbeszélni.

Köszönöm a válaszokat!

15/F



2017. júl. 13. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
97%
Anyukád nagyon rosszul reagálja le, mi a baj a maszturbálással szerinte? Amúgy meg kopoghatott volna.
2017. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
97%
Semmit ne csinálj, természetes dolog, mindenki maszturbál.
2017. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
84%
Vallásos anyukád?
2017. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit szégyelni, természetes dolog. Amelyik anya ezért hisztizik, az egy primitív, prűd, buta liba. Főleg, ha még otthonról is elzavar. Ehhez egyébként nincs joga. Kiskorút kidobni büntetőjogi kategória.
2017. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aggresszívan reagálta le. Apukád veletek él? Esetleg ő lebeszélheti vele ha hazaért gondolom neki is elpanaszolja ha ennyire mélyen érintette.
2017. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Bejárati ajtón jött be, én meg az étkezőben voltam. (Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar hazajön) Amúgy nem tudom, hogy menjek oda, vagy mit mondjak, ha abszolút elutasító velem?
2017. júl. 13. 12:32
 7/64 anonim ***** válasza:
7%
Az anyukád megmondta. Takarodj hazúról és nem akar veled beszélni.
2017. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk azt megértem hogy nem tetszett neki hogy az étkezőben verted.
2017. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
94%
Rosszul reagált anyukád,legrosszabb az ha bűntudatot kelt benned.Bizony a pici fia abban a korban van amikor ez természetes dolog.Ezt mond meg neki.
2017. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

Nem vallásos amúgy, csak szimplán nem nyílt ilyen téren. És nem maga a maszturbálás a probléma nekem, hanem hogy meglátott, mert rossz helyen csináltam...

Abban reménykedek én is hogy apám nem basz meg érte

2017. júl. 13. 12:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!