Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megsértődnétek,...

Szülők! Ti megsértődnétek, hogyha a Szingapúrban élő, forintban milliárdos fiatok csak 30 millió forinttal támogatna titeket, míg a nővérévek venne egy 350 milliós több hektáros földet, amin egy többszáz négyzetméteres ház van?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 11:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó!

Sem a szülő, sem a gyerek nem vagyok…


Viszont van ilyen ismerősöm, de úgysem hiszitek el, szerintem.


Nem látok bele a dolgaikba annyira, azt nem hinném hogy ez ami bennem, bennük is felmerült.

A saját kíváncsiságom kielégítésére tettem fel ezt a kérdést semmi több…


Egyébként a gyerek a szüleivel jóban van. A szülei szakmunkások és relatíve jól keresnek, bár a 2008-as válság nagyon megütötte Őket.

Még 60 alattiak, szigorúan nevelték a gyereküket, mindennap kellett több órát tanulnia… Meg fogadtak neki magántanárokat a lehetőségeikhez mérten.

Angolul, németül és mandarinul is kitűnően beszél a férfi, logisztikai mérnökként diplomázott Németországban és ezen a területen belül dolgozik Szingapúrban, de alkalmazott… Meg részvényekkel is foglalkozik.


A nővérének az ingatlanját láttam az ingatlan.hu-n még mielőtt megvette, innen tudom az árát.


Hogy mennyit adott a szüleinek, azt meg anyukámnak mondta az apja.

2021. aug. 16. 11:56
 12/20 anonim ***** válasza:
98%
Igen, mert én csak 20 milliót fogadnák el.
2021. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
99%
Az a 350 millás föld lehet, hogy csak névleg került a nővérke nevére, nem látunk bele ezekbe az ügyeskedésekbe. A 30 milliót pedig hálás szívvel megköszönném, nem hogy pukkancskodnék, hogy "miért csak ennyi"
2021. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%

Nem sértődnék meg, mert én 30 millával max a seggem törlöm ki. Apróval nem foglalkozok.


Mészáros Ráhel

2021. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Kiröhögném a nővérem, mert mindig világ lustája volt és onnantól takaríthatja a kastélyt főállásban. :D
2021. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődnék meg,mert 30m illiotk apnék a gyerekemtől értékelném és nem költeném el. ha gyerekeim luxusba élnek, éljenek megérdemlik
2021. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Totál életszerü helyzet a dolog, biztos egyik se támogatja szüleit.
2021. aug. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz pénzem, akkor én egy laptopot szeretnék venni apumnak. Neki nagyon sok pénze van, úgyhogy inkább 30 milkát adott. Az meg nem igazán látható, hogy a nővér miből vette. Talán ő is jól keres, vagy éppen az öcsi javaslatára jó helyen vásárolt részvényeket, így a saját oénzéből meg tudta venni.
2021. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 MDaniel98 válasza:
96%
Ha valaki csak 30 millió forinttal akarna támogatni engem, azonnal jelentkezzen! Nagyon szeretnék megsértődni!
2021. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok ilyen sértődős. A nevemre vehetek? Igazából van egy 15 milliós lakásom, de ha meglátogatsz, csinálok finom sütit.
2022. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!