Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha édesanyámmal...

Mit csináljak ha édesanyámmal folyton veszekszünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok,mostanában nem jövünk ki túl jól édesanyámmal,mindig órditozunk veszekedünk ,de ilyen apró dolgokon mint pl ki használta tovább a fürdőt meg ilyenek,de ma nagyon összevesztünk ,mert ugye én régóta spórolok egy táskára ami nekem nagyon tetszik,és ma elmentem megvenni,hazajöttem hogy milyen boldog vagyok,és édesanyám már megint elkezdett órdítozni hogy én milyen idióta vagyok,meg hogy miért kellet meg vegyem és egésznap egymáshoz se szóltunk,én ültem a szobámba zenét halgattam és sírtam,mégegyszer kihangdúlyozom hogy az én pénzemből volt.


17/l



2021. aug. 24. 17:56
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!


A leírásod alapján ezek valóban értelmetlen dolgok..

Szerintem valami nincs rendben az életében, ha felnőttként ilyen reakciókat váltanak ki ezek a dolgok.


Ne szállj vele vitába, ha Te is tudod, hogy értelmetlen dologról van szó, legyél Te az okosabb.


A táskát meg Te szerezted meg, a tiéd, majd belenyugszik. :)

2021. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
húúú együtt érzek veled, sajnálom. tudom, milyen dolog ez, hiszen nekem is fiatalabb koromban állandóan elrontották az örömöm ilyenekkel, pl amikor vettem a tanítási pénzemből egy viszonylag drága hajszínezőt. és még ma dolgozó nőként is van hogy nem merem bevallani a teljes összeget mennyiért vettem egy drágább cuccom amire megtakarítottam a pénzem. ne sírj egy cseppet sem, én büszke vagyok rád anyád helyében is, hiszen tetszett egy drága táska és összegyűjtötted a pénzt rá, megvetted és teljesítetted az álmod. tudod hány ember van aki soha nem teszi meg mert "milyen drága" aztán eljár felette a sok év és egy kívánságát sem teljesíti. bennem is tudatosult hogy nem vagyok olyan mint anyám. egy ugyanolyan árucsomag amit ő megvett magának nem lenne nekem ideális és diszkomfortot ébresztene bennem ahogy az ő élete és hozzáállása se lenne hozzám való. anyukád viszont csak egy van szóval szerintem próbálj vele békésebb lenni és közben arra gondolni hogy az ő véleménye nem befolyásolja a jövődet !
2021. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De direkt jön be a szobámba és órdít hogy én milyen idióta vagyok meg minden,de ezt addig csinálja amíg fel nem cseszem az agyam az után ki megy ,és kintről órdibál
2021. aug. 24. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat nezd, erre nem lehet nagyon mit irni.

En is veszekedtem tinikent anyammal mindenert, na meg o is velem, egy ido utan tenyleg minden kis szarsagon is, mert en nem ertettem meg ot, o meg engem. De ez valamilyen szintig normalis is szerintem.

Nalunk mondjuk anno visszagondolva az volt minden problema alapja, hogy en szartam mindenre es mindenkire, nagy konyorgesek aran voltam hajlando besegiteni a hazimunkaba, szortam a sajat penzem hulyesegekre (diakmunkaztam,de csak nyaranta), de kozben meg volt, hogy anyam a szamlakat alig birta befizetni, mert egyedul tartott el, stb stb. Utolag tobbszor is bocsanatot kertem egyebkent tole, rettenetesen nehez lehetett velem.


Tehat nem tudjuk igy ennyibol, hogy nalatok mi lehet a gond, lehet te sem vagy egyszeru eset.

2021. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy én egy könnyű eset lennék ezt nem is tagadom, de szerintem meg lehetne beszélni normálisan
2021. aug. 24. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Apád helyett talál meg téged célpontnak. Az apukáddal mi van? A saját baja miatt ordibál, nem miattad. Csukd be a füledet, meg se halld, engedd el a füled mellett, ehhez jól jön egy fejhallgató is, tetesd magad süketnek, ne izgasson, ne vedd komolyan. Sehogy se reagálj, egy szót se szólj, legyél teljesen közömbös. Majd megunja, ha pusztába kiáltott szó az ordítása. Rettentő kellemetlen lesz neki, ha nem húzod fel magad, miközben neki ez a kifejezett célja. És elsomfordál. Majd leszokik róla, mert vereséget szenvedett.
2021. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az apám mindig anya véleménye után megy ha anyának nem ez lenne a véleménye akkor neki is hirtelen más lenne a véleménye ,pedig apának még mutattam is és azt mondta hogy oké nincs semmi baj vele,most meg hogy anyának nem tetszik így neki se
2021. aug. 24. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Zard az ajtod.
2021. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!