Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így apukám...

Miért viselkedik így apukám közel 60 évesen?

Figyelt kérdés
Kiskoromban mindig mondta milyen undorító ha valakinek tetkója van. Én mindig is ki akartam próbálni. Lassan 23 éves leszek, külön élek, saját keresetem van. Csinaltattam egy minimalista tetovalast elég jól látható helyre. Azóta teljes kész van, hogy milyen menő és neki is kell :D állandóan a tetkom nézi. Egyébként lány vagyok, először mikor mondtam, hogy lesz nem örült neki, de ahogy meglett állandóan azt bámulja, és hogy ez milyen jó. Neki mikor lesz. Mikor meglett akkor is már egyből meg akarta fogdosni..
2021. aug. 29. 13:19
 1/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy nem egy zsémbes öregként viselkedik, aki képes lett volna ezért még a végrendeléből is kihagyni :)
2021. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Megfogdosni?? Aztarohadt....
2021. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Kissé beteg
2021. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én apukám a 45. születésnapján csináltatott, kb 10 éve huzakodott már akkor, mindig agyalt, hogy hova, milyen mintát meg be is volt rezelve azért.

Vannak, akiknek később jön meg az ingerenciája az ilyesmire.

2021. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jópofa, örülj neki :D
2021. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Megfogdosással mi van? Nem írta hogy pl mellére, mi van ha kezén van, nem tudom miért kell rögtön kiakadni.
2021. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!