Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megkaphatom a felügyeleti jogot?

Megkaphatom a felügyeleti jogot?

Figyelt kérdés
Van egy 2és fél éves lányunk az exemmel nem tudtuk megegyezni hogy kié legyen a felügyeleti jog ő azt akarja hogy nála én(apa)meg hogy nálam nevelkedjen az exemnek sose volt munkahelye és lakása sincs sajnos ez őt nemérdekli nekem van saját lakásom illetve 10éve dolgozok folyamatosan van arra esély hogy az apának adják a felügyeleti jogot? Nem akarom az anyjàtól eltiltani látogathatná de azt nem akarom hogy az övé legyen a felügyeleti jog mivel nem tudná a gyereket eltartani és felnevelni sem tudja kihez tudnék segítségért fordulni?

2021. aug. 30. 15:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Hát mivel már annyira nem kicsi a gyerek, egy jó ügyvéddel lehet esélyed.
2021. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Gyámhatóság, igen van esélyed. Amennyiben megoldott a lakhatása, pld. a szüleihez hazament, ők eltartják, és keres munkát, akkor már kevesebb. Mennyi idős, hogy nincs munkaviszonya?
2021. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
25éves és sosem dolgozott még
2021. aug. 30. 15:19
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet nem a gyámhatóság dönti el, hanem a bíróság. Pert kell indítani a felügyeleti jogért.
2021. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Van esélyed, mivel te tudsz normális életkörülményeket biztosítani. A gyerekkel ki lesz míg dolgozol? Meg tudod oldani a felügyeletét? Ha igen, az anyukának nem sok esélye van.
2021. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Igen mert úgy dolgozok hogy 1 teljes napot addig édesanyám figyelne rá de utána 2napot vagyok otthon de ha úgy van tudom variálni a munkaidőmet is
2021. aug. 30. 15:45
 7/33 A kérdező kommentje:
Tehát akkor rendőrségen kell egy feljelentést tennem
2021. aug. 30. 15:47
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Itt senki nem javasolt neked ilyet.
2021. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést? Ki ellen? Semmi közük a gyermeklehelyezéshez.
2021. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
42%
Azért nincs munkája, mert gyereket szült. Nem fogják egy anyától elvenni a gyereket csak ezért. Akkor veszik csak el, ha pl. bántja, vagy az utcára vinné. Ha a szülők elvesztik a munkájukat sem veszik el a gyerekeket. Amúgy is egy ilyen kicsinek az anyjánál a helye. Am is a legtöbb pasit csak addig érdekli a gyereke, míg meg nincs az új nő.
2021. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!