Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Ezelőtt nagyon sok évvel feltehetően született egy gyerekem (ha jól számolok idén augusztus-szeptember környékén kell tölteni a 28.évét). De semmi biztosat nem tudok, mert amikor az akkori barátnőm néhány hónapos kapcsolat után közölte, hogy terhes, én azonnal megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta rengeteg idő eltelt az utóbbi 1-2 évben sokat gondoltam rá, hogy mi lett vele végül, egyáltalán megszülte-e a gyereket? Elkezdtem interneten keresztül és nemrég meg is találtam. Új néven van fent, férjezett és 3 gyerek van megadva gyerekeiként és a képek alapján is 5 fős családról beszélünk. 2 lánya és 1 fia van. A fiú túl fiatal ahhoz, hogy az enyém legyen, 19-20 körül van. De a két lányról nem nagyonnrudom megállapítani, hogy pontosan mennyi idősek vagy melyik az idősebb, ilyen 23-24 és 27-28 közöttinek néznek ki mindketten. Összeszedtem a bátorságom és ráírtam az anyjukra, kedvesen bemutatkoztam és a gyerekemről érdeklődtem. A választ viszont nem tettem zsebre, dühödten elküldött a pokolba, és még finoman fogalmaztam. Azt írta, hogy egyik sem az enyém, elvetette az enyémet és ne merjek a közelükbe menni. De ezt nem tudhatom biztosra, a 2 lány közül ránézésre lehet az egyik az enyém, sőt a bátyám szerint akár kétpetéjű ikrek is lehetnek és lehet mindkettő az enyém. A vezetékneve ugyanaz mindhárom gyereknek, adatlapukon nincs feltüntetve a születési dátumuk. A szülőkkel nem lehet értelmesen beszélni, csak dühöngenek. Jó ötlet lenne ráírni egyikükre? Vagy lehet nem is tudják,hogy egyikük nem az apjuk-é? Vagy keressek fel régi, közös ismerősöket és érdeklődjek előbb náluk? De lehet hogy az anya már riasztotta azt a pár közös ismerőst, hogy ne mondjanak nekem semmit.

ápr. 26. 08:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/133 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te gyerekeid. Se papíron, meg sehogy máshogy sem. :D Spermadonor vagy max., de annál több sajnos nem.
ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/133 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem engedd el.. jó nagy f.sz voltál anno, tiszteld meg őket azzal hogy békénhagyod őket.
ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/133 anonim ***** válasza:
100%

Ha kozel 30 evig nem erdekelt akkor mostmar igazan beken hagyhatnad.


Amugy a valaszt megkaptad. Nem a tied egyik sem. Szoval mi a terv? Rairsz egy random felnott nore , hogy figyu má lehet az apad vagyok... ?


Anno hoztal egy dontest. Ezzel kell egyutt elned.

ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/133 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sz.rban hagytad anno jó eséllyel tényleg elvetette. 28 évig nem érdekelt, most mi a terved? Szeretnéd “pótolni” az elmúlt 28 évet??

Hagyd őket szépen békén..

ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/133 Truest ***** válasza:
100%

Ha a volt párod helyében lennék, én is elküldtelek volna melegebb éghajlatra...

Miért hagytad el, mikor teherbeejtetted? Miért most jut eszedbe, hogy meg akarod keresni?

ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/133 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy ne vedd fel. Nincs is gyereked.
ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/133 A kérdező kommentje:
Azt a választ amit ő adott én nem veszem komolyan. Ráírtam, mire egy dühös, acsarkodó, mindennek elmondó választ kaptam. A kérdésemre, hogy egyáltalán megszülte vagy elvetette az én gyerekemet szintén egy nagy halom szitok volt a válasz, közte azzal, hogy elvetette, de az első válaszában ezt nem írta. Aztán a férjétől is kaptam egy "kedves " levelet, hogy szétveri a fejem ha a megpróbálom felvenni a kapcsolatot a gyerekeivel. Tehát nem lehet velük értelmesen átbeszélni a dolgokat. Egyébként abból is gondolom, hogy nem vetette el, mert akkor ránézésre a lányai is közel járnak a 27-28-hoz. Ha az enyémet elvetette akkor kb.1 évre rá megint teherbe kellett esnie. Szóval nem tudom. Amúgy meg nem akarom pótolni az elmúlt éveket, csak meg akarom ismerni a gyerekemet, néha beszélgetni egy kicsit és hasonlók.
ápr. 26. 09:03
 8/133 anonim ***** válasza:
97%
Allj le ezzel egesz nyugodtan, senki nem kivancsi rad, meg ha te is vagy a donor. Majd' 30 evig tojtal a fejere, mi tortent most, h pont most keresed meg? Hirtelen lelkiismeret (haha), penz kell, vese kell, halalos beteg vagy? Barmi is, ha mar akkor onzo voltal, legalabb most ne lennel az...
ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/133 anonim ***** válasza:
98%
És mit szeretnél mondani a gyermekednek? Hahó, én vagyok az apád, aki annak idején cserben hagyta a veled várandós anyádat? Szartam mindkettőtök fejére, hogy telik-e nektek pelenkára, kiscipőre?
ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/133 anonim ***** válasza:
97%
Es ja, valoszinuleg elvetette, ezt nyugodtan hidd el neki. Mi oka lett volna megtartani? Egyedul, egy futo kapcsolatbol, ahol tudja, hogy semmi tamogatasra nem szamithat a donortol? Es ha egy evvel kesobb lett ujra terhes? Vagy 4 evvel - mert nem hiszem, h ranezesre olyan remekul meg lehet allapitani egy huszoneves lanyrol, kep alapjan, hogy o most 23, 25 vagy 28 eves.
ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!