Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért azt a testvéremet...

Anyám miért azt a testvéremet szeretgeti és tutujgatja 32 évesen, aki zálogba adta a család ékszereit, én meg kitűnő tanuló voltam egyetemen is és konkrétan azért haragudott, mert ösztöndíjat kaptam és ösztöndíj összegét nem munkából termeltem ki?

Figyelt kérdés

#rossz #sokmásisvandemostezatanulság #anyámnaksemminemjó #anyámharagszikmertösztöndíjatkapok
2021. aug. 31. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Valószínű anyád is hasonló beállítottságú volt mint a testvéred. Van az a mondás, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de tudományosan bizonyított tény, hogy ez nem igaz. A hasonlók vonzzák egymást, sokkal előbb lesznek 1 hullámhosszon azok akik hasonlón mentek keresztül mint azok, akik totál más utat jártak be.


Ez tudat alatt nem feltétlen ellened szól, pusztán nem tud azonosulni veled anyád, vagy ha úgy jobban tetszik, a testvéreddel sokkal jobban tud azonosulni mint veled. Nyilván ez nem oktalan jelenség, de nem is feltétlen azért van, mert téged kevésbé szeret. Én legalábbis így gondolom.

2021. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
sokmásisvandemostezatanulság #anyámnaksemminemjó #anyámharagszikmertösztöndíjatkapok...?
2021. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egy anya tudja melyik gyereke elesettebb, melyiknek van erre inkább szüksége. A másik gyerek meg jól boldogul, de érzelmileg meg szenved.
2021. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
elsö gyerek mindig a legbecsesebb
2021. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
A szülő mindig azt a (felnőtt) gyerekét tutujgatja, aki elesettnek, kevésbé sikerültnek, támogatásra szorulónak tűnik. Ez a gyerek sokszor rá is játszik erre (a szülő ezt nagyon későn ismeri fel).
2021. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: na nekem pont fordítva.


Én vagyok a legkisebb. És az egyetlen fiú. Anyám sose vesz komolyan, nem is vett soha. ár eléggé benne vagyok a felnőttkorban és még mindig úgy viselkedik velem mint egy gyerekkel.

Szeretnék elszakadni. Már évek óta. Nekem kell megszabnom neki hogy mit csinálhat és mit nem mert különben nem venné észre a viselkedését.

2021. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg őt
2021. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, te lány vagy? Tesód meg fiú?
2021. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindketten fiúk vagyunk.
2021. szept. 1. 17:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom, de van olyan szülő, aki különbséget tesz a gyerekei között. Hogy miért? lehet, hogy azt még ő sem tudja.
2021. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!