Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 41 évesen férfiként késő már...

41 évesen férfiként késő már gyereket vállalnom?

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 10:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne lenne? Sokan élik meg a 70-80 éves kort, önmagában az egészséges életmód is sokat számít!
2021. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
99%
Hagyjuk már ezt a hülye szöveget, hogy megéri-e az unokáját! Mi a biztosíték arra, hogy aki 20 évesen szül az megéri? Lehet, hogy a gyereke majd 40 évesen vállal és mégse éri meg. Baleset, betegség csak 40+ felett érhet? Én spec. egyik nagyszülőmet sem ismertem. Születésem előtt meghalt a papám, a mamám meg 3 éves koromba. Pedig fiatalon szülték anyukám és ő is engem. Egy nyugdíjas is lehet még aktív. Ráadásul akár segítségben is többet nyújthat, mint aki még dolgozik. Nekem például anyósom már 75 éves, mégis mindenben számíthatok rá. Nem korfüggő. Tom Brady nyilatkozta tavaly, mikor 44 évesen "leöregezték", - mert általában a focit abbahagyják 35 felett - hogy picit sem érzi öregnek magát, sőt. Meg is nyerte a Superbowlt a csapatával. Az "öregember". Erről ennyit.
2021. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
97%
Így igaz. Barátnőm anyukája az ötvenet se élte meg, pedig húsz év körül szült. Engem az enyém 38 évesen, bámulatosan fiatalos, és nagyban unokázik tesóm gyerekével. Anyósom bár korán szült, de a fia már 40 körül lett apa, és ő is víg nagymama, lófrál az unokával mindenfelé.
2021. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%

És mi a garancia, akár 20 évesen szült gyereknél, hogy az majd akar gyereket?

Amellett ma már - és nem 30 év múlva - ez az unokamánia erősen lecsengőben van.

2021. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy 30 évesen kell a gyereknek eltemetni az apját... az elég szomorú lenne, ha 30 év múlva is ott tartanánk, hogy alig tudnak elvánszorogni a férfiak hetvenig, míg az utcánkban ma is minden második házban 80 fölötti özvegyasszonyok laknak. Ha vigyázol magadra, nagy eséllyel fel tudod nevelni és focizni meg táncolni is tudsz majd vele együtt.
2021. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
89%

Annyira imádom, hogy már sikerült oda eljutni, hogy egy még meg sem született gyereket kötelezünk arra, hogy akármi van csináljon gyereket, mert kell xD

Az, hogy egyáltalán akar-e magának gyereket, az senkit nem érdekel, de csináljon egyet, mert a szülőnek kell az unoka.

Amúgy akik emiatt aggódnak, mi van ha a gyerek 17 évesen felcsinál valakit? Bumm unoka 60 éves kora előtt. Mi van ha valaki a 14 éves lányát ejti teherbe? Bumm unoka 60 éves kora előtt.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem nem késő, egyik kollegám a 39 és 36 éves szüleinek született, a másik 38 évesen szült, mert így alakult. Ahogy előttem írták, akármi is történhet éppenséggel, és lehet az nem látja felnőni a gyerekét, aki "időben" kezdte.

2021. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!