Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A hétvégére (péntek, szombat) 2 bulit terveztem. Nagyon ritkán járok bulizni, eddig összesen 10 buliban sem voltam életem során ami disco. Házibuliba szoktam menni ha úgy van de mindig szülőkkel..

viszont most drága szüleim azt mondták nem mehetek mindkettőre, csak 1 vagy 1 sem. Illetve azt is megkaptam hogy úgy érzik, elfelejtem néha hol a helyem. Mások minden héten bulizni járnak és nem csak a közelbe hanem többszáz km-rel odébb is. Én most csak erre a 2 bulira vágyom, de így nagyon kellemetlen a szituáció. Nagyon levisz az életről a hozzáállásuk. Ti mit gondoltok? Mit tennétek?



2021. szept. 10. 18:16
1 2
 11/20 Thispain ***** válasza:
83%
Mi történik, ha minden bejelentés nélkül összekészülsz, és elindulsz?
2021. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

Egy lényeges kérdés.


Az ő pénzükből mégy, vagy van rá pénzed?


Ha van, akkor nem szólhatnak bele.


Mellesleg szülők. Féltenek, ami egyrészt jó, de esetedben talán kicsit tulzó.

2021. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nyilván saját pénz
2021. szept. 10. 19:32
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Akkor semmi joguk bele szólni.


Gatározottan közöld, hogy a Te pénzedből mégy, és pont.

2021. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Haburc ***** válasza:
74%
Tanulsz még, vagy dolgozol? Felnőtté válás komoly felelősségeket von maga után. Pl: saját keresettel rendelkezel, tudsz e önállósodni. Persze nyilván bulizni kell, de amíg tanulsz, és Ők finanszírozzák tanulmányaidat, meg ott laksz, valamilyen szinten van beleszólásuk. Bár a felnőtté válás küszöbén vagy. Lehet, hogy szigorúak, de féltenek. De biztos van rá mód, hogy elengedjenek mindkét bulira, ha az egyikre már elengednek. Vagy ha nagyon beleszólnak a dolgaidba, akkor sajnos el kell költöznöd, saját egzisztenciádat megteremteni. Ennyit tudok tanácsolni.
2021. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Elmész mindkettőbe, csinálod amit akarsz, vagy hagyod, hogy a szüleid az egész hátralevő életedet irányítsák. Valamikor a sarkadra kell állni. Mi lesz, ha ellentmondasz nekik? Beküldenek a szobádba? Hűha, 18 évesen már nagyobb önállóság, akaraterő és magabiztosság kell.
2021. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
5%
Elégedj meg eggyel, legalább a családi béke is megmarad.
2021. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 kovpet ***** válasza:
86%

"úgy érzik, elfelejtem néha hol a helyem"


Miért, szerintük hol a helyed?

2021. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, semmi joguk nincs beleszólni. De mond azért nekik hogy nagyon fontos neked ez a 2 buli, és hogy nem olyan mint a többi. Ha nem értik meg akkor ez van, akkor is menj.
2021. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
79%
2 méter voltam már 17 évesen, megmondanám nekik hogy aranybarátaim itt az lesz amit én mondok, nehogy már megmondja akárki is hogy én mit tegyek és mit ne. Ha akarok minden nap bulizok, de nem teszem, nem azért mert nem tehetem meg csak nekem az túl sok. Lényeg menj ha akarsz, ha nem tetszik nekik repüljön a lángos.
2021. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!