Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes UH-n 7 mm vesemedence...

20 hetes UH-n 7 mm vesemedence tágulat a babának. Kellene aggódni? Minden más értek rendben.

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 10:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Kisfiúról van szó.
2021. aug. 14. 10:58
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom az orvos elmondta...
2021. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak is volt. Születése után még a kórházban ellenőrizték neki, ugyanúgy megvolt de akár el is tűnhet születésig, kontrollra kell járni vele, nekünk 3havonta ajánlotta a gyerekorvos. Illetve ha bármilyen betegség felüli a fejét először vizeletvizsgálatot kell kérni mert lehet hogy vesegyulladás miatt van
2021. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A kisfiadnak mekkora méretű volt és mikor derült ki?

2021. aug. 14. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

19 hetesen mondta egy doki, h vesemedence tagulata van a babának.

Utána elmentem a saját orvosom hoz, és aztmondta hogy ez kisfiúnal normális, mivel nehezebben pisilnek (azthiszem ezt mondta, de nem emlékszem pontosan)

Szülésig elmúlik.

Mekkora méretűt mondtak?

Nekem 2,3 mm

Meg nem szültem meg, de azóta ez fel se hozodott ultrahangon.

Semmi baj nem lesz. :)

2021. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az én orvosom is ezt mondta, hogy fiúknál nem annyira gàz ez, sőt külön rá is írta a leletre h magzat neme fiú.

Csak annyi mindent olvas az ember….

2021. aug. 14. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
#3as vagyok. Azt hiszem 7-8mm volt. A 26.héten derült ki. 3 hónapos volt mikor volt mentünk kontrollra, akkorra picit összébb ment. Az ottani orvos azt mondta, hogy szerinte felesleges kontrollra járni, sok férfi így éli le az életét. De én azért fogok járni
2021. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!