Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 éves fiatalok! Mit szólnáto...

20 éves fiatalok! Mit szólnátok ha kiderülne a 40+ éves anyukátokról, hogy babát vár?

Figyelt kérdés

Nálunk ez a helyzet.

Nagyon szégyellem, de nem örülök neki:( anya sem fiatal már 43 éves lesz mire megszületik.

Nem mondtam el, hogy nem örülök, sőt az esetleges segítségemet is felajánlottam, mivel még itthon élek.


2021. szept. 10. 19:50
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
49%

Miért kellene szégyellned? Ennyire begyepesedett vagy? Vagy az a gondod, hogy kiderült, hogy anyukád is szokott szexelni?


Igazán nem értem a kérdést, egyrészt ez anyukád magánügye, másrészt ugyan nem fiatal, de rengeteg ilyen idö nö szül gyereket, szóval nem látok semmi problémát.

2021. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
51%
43 évesen még nem öreg az ember, hogy gyereket szüljön.
2021. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
74%

Tiszteletben tartanám a döntését/döntésüket és gratulálnék a babához.

Amúgy én mindig is szerettem volna kistestvért, szóval én valamilyen szinten örülnék neki.

Nyilván vannak veszélyei, nem fiatal az anyukád, de ezt ő vállalja, az orvos biztosan tájékoztatja vagy tájékoztatni fogja. Ez - ilyen szempontból - nem a te dolgod.

2021. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Nem őt szégyellem, meg a babát.

Azt szégyellem, hogy nem örülök neki.

2021. szept. 10. 19:56
 5/47 anonim ***** válasza:
6%
20 évesen a fiatalok nagy része már nem lakik otthon. Ha nem élnél velük, akkor is ez lenne?
2021. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

5-ös, minden 20 éves ismerősöm otthon él, maximum kolisok/albisok egyetem miatt év közben.

Amúgy igen. Ez lenne.

2021. szept. 10. 20:02
 7/47 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem alapjában nem öreg hozzá, de én szégyen nem szégyen nem tudnám testvérként kezelni az új jövevényt. Nekem a tesóm ugyanúgy csak az a másik maradna, akivel együtt nőttem fel. Nem igazán tudnék az újjal hogy kapcsolatot teremteni. Tesóm ezzel ugyanígy van. 27 és 24 évesek vagyunk. Neked is már igazából normálisabb 20 évesen egy újszülött saját gyereknek, mint testvérnek. Tudom, hogy sokan lepontoznak majd, sajnálom, én így érzek.
2021. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
51%
Semmit. Nem vagyok gyerek hogy féltékenykedjek egy bébire. Támogatnám anyámat ha negyven évesen bele mer vágni még a gyerekvállalásba.
2021. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem is azért fura, mert most kezdenek bennem dolgozni az "anyai ösztönök".

Csak nekem még nem lehet. Tanuló vagyok és párkapcsolatom sincs.

Én sem fogom tudni testvérként kezelni.:/

2021. szept. 10. 20:06
 10/47 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, amíg nem vagy ellenséges anyuddal meg a picivel, nem igazán értem ez miért probléma.
2021. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!