Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akarnak a szüleim...

Miért nem akarnak a szüleim tenni annak érdekében hogy jobban éljenek?

Figyelt kérdés

Ketten együtt kb félmilliót keresnek nettó. Hóvégére mindig számolgatni kell és ezt fáj nézni. Egyikőjük sincs annyira oda a munkahelyéért, mindketten más ok miatt. És mégsem próbálkoznak, hogy jobban éljenek. Nem azért akarom hogy több pénzt keressenek hogy több szarságot vegyenek nekem, hanem azért hogy ők jobban éljenek, többet költhessenek magukra. Én már kapok ösztöndíjat, nyáron tudok diákmunkázni tehát nekem már nem kell mindenre pénzt kérnem tőlük.


16f



2021. szept. 12. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

"Ketten együtt kb félmilliót keresnek nettó."


Évente?

2021. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Kevesebből élünk 3an. Ha elszórják a pénzt és nem vevők átértékelni a költéseiket, ne sajnáld őket hó végén! Legalább látod, hogy hogyan nem jó és nem úgy csinálod! ;)
2021. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Fél misit eltapsolnak egy hónapban?
2021. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3-as hitelek, kaja, egyéb kiadások. Gyorsan elmegy
2021. szept. 12. 13:16
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, egészen pontosan mit kéne tegyenek? Új munkahely? Magyar viszonylatban nem keresnek rosszul, ellenben új helyen a próbaidő alatt bárkinek felmondhatnak, tehát kokcéztatnák vele a megélhetéseteket. Te mit javasolnál, ha rajtad múlna, mit csinálnának?
2021. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
#2 mondjuk ez eléz cink
2021. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi a hiteluk? Azert az nem mindegy, ket embernek osszesen felmillio nem sok.egyutt
2021. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Bírom mikor a tini ki akarja oktatni a felnőtteket hogy carul élnek, pedig szépen az átlag felett keresnek a szülei.
2021. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Látom nem érted. Tudom jól, hogy átlag magyar viszonylatban igenis jól élünk, én csak azt akarom hogy ne menjen a fejvakarás hó végén, hogy akkor most mire van még pénzük. Azt szeretném hogy többet tudjanak költeni magukra/többet tudjanak félre tenni.
2021. szept. 12. 13:43
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
De te meg azt nem érted meg, hogy nem írod le a lényeget... Mire megy el ennyi pénz? Mert ha a kötelező kiadásokra (rezsi, hitel), akkor ha fejre állsz, akkor sem fog több maradni hó végére. De ha a szüleid két kézzel szórják a pénzt, akkor nem kell őket félteni, mert költenek magukra is, elég rendesen.
2021. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!