Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukátokat mennyire változtat...

Anyukátokat mennyire változtatta meg egy új kapcsolat?

Figyelt kérdés
Anyukám most még együtt él a férjével akivel 3 éve jött össze de mivel rossz a kapcsolatuk már csak egy házban nek de nincsenek együtt és mindkettőnek van más kapcsolat ( CSOK miatt nem válnak el). Tudni kell, hogy nekem most kicsit depressziós időszakom van magánéleti problémákból adódóan, valamint sokat járok el itthonról mert a nevelőapámmal rossz a viszonyunk. Anyukám pár napja olyanokat mond nekem, hogy én fogom elrontani az új kapcsolatát meg hogy én nem is foglalkozok vele, lesz*rom őt és még ilyenek. Meg hogy a depressziómmal elüldözöm az új párját. Valamint, hogy én ne szóljak bele az életébe, holott csak annyit szoktam neki mondani, hogy jó lenne ha már külön mennénk a mostani férnétől. 19 éves leszek, még gimibe vagyok de nagyon azon vagyok, hogy elköltözzek itthonról. Ugyan ezt csinálta velem mikor az előző kapcsolata kezdődött. Veletek volt hasonló?

2021. szept. 21. 16:36
1 2
 11/11 Electrifymyheart válasza:
50%
Az én anyámat észrevételeim szerint semennyire. A tiedről nem nyilatkozom, nem tudatjuk mi megy a háttérben.
2021. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!