Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 26 évesen veréssel fenyegetnek?

26 évesen veréssel fenyegetnek?

Figyelt kérdés

26 éves fiatal nő vagyok és olyan brutális lelki/pszichológiai terrorban élek, hogy már nem sokáig bírom tovább...


Az egyetemet félre kellett tennem, mert jelen esetben az anyagi függetlenségem teljes kiharcolása volt a cél...végre felvettek...


Otthon az anyám PS4 függő, sört vedelő férje belém kötött, miszerint én rosszul tudom, mi áll a szerződésben, amit velem kötött a cég...ilyen alárendelt, rugdalnivaló rongynak tartanak....hát én meg kivételesen nem hagytam magam...erre ordítva bevágta a lakás egyik ajtaját...remegni kezdtem és sírni..az anyám vádlóan nézett rám és azt mondta, hogy kinek képzelem magam, hogy "leugatok " egy 46 éves férfit, egy alapos verés kellene nekem és hogy fogjam be a tetves pofámat, nekem kuss a nevem...aztán összevesztek, amiért én lettem a hibás...itt ülök a terrorban

..valaki segîtsen, kérem...



2021. szept. 24. 17:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
31%
Öltözz, pakolj, csomagolj és sose térj vissza. De előtte én azért lehet összeverném a faszit.
2021. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
59%
Lol, én 21 évesen léceltem le a hasonlóan terrorizáló családomtól, nem 26 évesen is a gykorin sírtam.
2021. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
41%
Felnőtt ember vagy basszus, miért idegeneknek panaszkodsz, ahelyett hogy tennél a helyzet ellen?
2021. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha otthon laksz , akkor valami nálad sem stimmel.
2021. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek...


150 000 Ft nem elég az albérletre, nincsenek barátaim...ez egy másik történet, mindig irígyek voltak rám, ha 1-1 osztálytárssal elmentünk valahova...aztán ennyibe maradt...megpróbálok keresni valakit egy megbízható helyen...


Nem ìrtam le a teljes konfliktust, mert nem bírom felidézni sem, remélem, leszek egyszer olyan bátor, hogy megöljem magam...csak a fájdalom érzése tart vissza, remélem, nem sokáig

2021. szept. 24. 19:10
 16/29 anonim ***** válasza:
61%

Te mit csinálsz még otthon?

Én 20 évesen már külön éltem, levelezőn csináltam az egyetemet, közben főállásban dolgoztam..

2021. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%
Akkor keress olyan melót amihez szállás van... Az úgysem megoldás hogy más nyakára mész.
2021. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
78%

Barátnővel közös albi.. .

Ezek szerint jobb otthon. Több pénzed marad.

2021. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
97%

Hülyeséget ne csinálj!


Mindig van kiút. Az élet meg értékes!


150k ért dolgozol amire tanulmányi szerződést kötöttél?

Egy gyárban többet kapnál jóval. 200+


Egy szoba ha többen vagytok, már beleférhet. Nem kell egyedül egy egész albérletet kivenned. 2 szobás albi kijön 100+rezsiből 2 emberre az meg 70k ból meg van.


Mi az hogy nincsenek barátaid?

2021. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
98%

Hat szivem innem mar reg le kellett volna lepni! Elengedni tudok segiteni. En apamekkal minden szalat elvagtam. Nevet valtoztattam hivatalosan stb. De en nem eltem sose apammal.


Neked meg ezektol kene tavol elned. Bekeben!

Cuccolj ossze es menj! Biztosan nem az utcan kell lenned! Dolgozol,alberlet? Van parod? Gondolom ezek a barmok nem hagytak h kapcsolatod legyen.


Esetleg oda tudnal menni. Bar segithetnek.


Irta: egy 25 eves no aki barkire rabssza az ajtot ha nem jol banik vele. :)

2021. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!