Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 26 évesen veréssel fenyegetnek?

26 évesen veréssel fenyegetnek?

Figyelt kérdés

26 éves fiatal nő vagyok és olyan brutális lelki/pszichológiai terrorban élek, hogy már nem sokáig bírom tovább...


Az egyetemet félre kellett tennem, mert jelen esetben az anyagi függetlenségem teljes kiharcolása volt a cél...végre felvettek...


Otthon az anyám PS4 függő, sört vedelő férje belém kötött, miszerint én rosszul tudom, mi áll a szerződésben, amit velem kötött a cég...ilyen alárendelt, rugdalnivaló rongynak tartanak....hát én meg kivételesen nem hagytam magam...erre ordítva bevágta a lakás egyik ajtaját...remegni kezdtem és sírni..az anyám vádlóan nézett rám és azt mondta, hogy kinek képzelem magam, hogy "leugatok " egy 46 éves férfit, egy alapos verés kellene nekem és hogy fogjam be a tetves pofámat, nekem kuss a nevem...aztán összevesztek, amiért én lettem a hibás...itt ülök a terrorban

..valaki segîtsen, kérem...



2021. szept. 24. 17:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Írtad hogy most nem vagy a legjobban, de ismerösőkhőz, vagy alapjáraton nem tudsz elköltözni? Egyébként ha megüt téged a nevelőapa, és van bízonytékod, akkor tudsz a rendőrségre menni.
2021. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
91%
Minél előbb menny el otthonról....fáj ezt ki mondani de VÉGLEG menny el.
2021. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Amennyire lehet, próbálj megnyugodni (az adrenalin rossz tanácsadó ilyen helyzetben). Sürgősen el kell onnan menned, mielőtt fizikailag is bántanak és a pénzedet is elveszik. Tartsd magadnál a telefont, és ha agresszívek, hívd ki a rendőröket. Ha van olyan barátod/barátnőd, aki rövid távon be tud fogadni, akkor cuccolj át hozzá (lehetőleg akkor, amikor a nőstény és a kanja nincsenek otthon). Felhívhatod a NANE segélyszámát is (+36 80 505 101, hétfő, kedd, csütörtök és péntek 18-22 óra és szerda 12-14 óra között). Középhosszú távon stabil lakhatásra van szükség - akár céges szállás, akár egy más fiatalokkal, pl. akár egyetemistákkal közös albérlet, akár szobabérlet is megoldás. Amikor biztonságba kerülsz és megállsz a lábadon, akkor lehet elkezdeni mélyebben feldolgozni, ami veled történt. Ahogy a helyzet kinéz, kapcsolatmegszakításra lesz szükség.
2021. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha úgy ítéled meg, hogy komoly veszély fenyeget, ha tudsz, menj el rokonokhoz minél előbb. Próbáld higgadtan kezelni a helyzetet, amennyire lehet. Ne fenyegetőzz semmilyen formában (sem rendőrséggel, sem mással), ha lehetőleg ne ordibálj (nem arra gondolok, ha nagy baj előjelét látod). Próbálj ne támadóan viselkedni, de ne is rendeld magad alá túlságosan.
2021. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%

Hát ez így szűk leírás, nem igazán merültünk bele a részletekbe.


Szűkszavúra vetted a konfliktus leírását is.


Ajtó csapódást említesz meg sírást. Gondolom akkor ez veszekedés, mégpedig hangos veszekedés volt. Ha úgy tetszik kiabálás.


Azt tudni kell hogy veszekedéskor vagy ha az ember elveszti a kontrollját olyanokat hajlamos mondani ami nem biztos hogy úgy van.

feszültséget vezeti csak le.


Ahogy beszéltek veled állításod szerint az nem igazán üti meg a szintet.

Mivel sem rólad sem,a konfliktusról, sem a veszekedésen elhangzottakról nem tudunk semmit, így nagyon nehéz kívülállóként bármit segíteni.


Nem gondolnám így most ebből hogy terror lenne a veszekedés. Hozzá állás nem jó de a tiédről nem tudunk semmit.

Feszült és nehezen viselhető a légkör.


26 évesen légy elsőnek anyagi független és költözz el ha ilyen komoly nézeteltérések vannak még a kamaszkorodon túl is.

Egyetem klassz dolog, de ha nem érzed magad jól és folyamatosan feszültséget érzel az nyilván senkinek se jó.

Szóval a teljes önállósodás lesz szerintem a megoldás.

Az derül ki ég hogy dolgozol, és az is hogy valami féle tanulmányi szerződést kötöttek veled.

Így gondolom van jövedelmed, nem tudom ebből egyedül ki tudnál -e jönni, egy albérleti szoba, + rezsi +egyebek. 200k nettóban szerintem mindenképpen kell, alatta is megy csak nagyon kényelmetlen lesz.


Ha egyedül leszel megnyugszanak a kedélyek, ha nem akkor meg el tudsz vonulni a feszültség elől.

Nem tudom hogy van -e párod aki tudna segíteni. Hirtelen összeköltözést nem javasolnám, mert az nem biztos hogy egyből a boldogsághoz vezető út lesz.

Menj ki sétálni, és gondold át egyedül, tisztuljon ki a fejed, és ne a városban, hanem ha lehet zöldben.


Ameddig maradsz is tudom javasolni a konfliktus kerülését, mert a keresése nem fog jó irányba vezetni sosem.

2021. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

A komoly veszély feltételt azért tettem hozzá, mert nálunk is volt olyan, hogy testvérem komolyan összeszólalkozott apával, de tudom (és szerintem testvérem is tudja), hogy nem bántaná fizikailag, vagy legfeljebb egy pofonnal. Ezt valahogy érezni lehet. Vagy valakinek az az elve, hogy nőt sosem bántana, és ezt komolyan is gondolja. Ilyenkor nem muszáj azonnal költözni.

Viszont ha érzel komoly fenyegetést, ne legyél ott, mert paprikás hangulatban a legkisebb vitából is baj lehet.

2021. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
((6-os és 4-es voltam, csak közben jött más válasz))
2021. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
26 éves felnőtt nő vagy. Költözz el, ilyen egyszerű.
2021. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
És miért is élsz ott majd harminc éves fejjel ahol fenyegetnek?
2021. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz egyszerű, de költözz el, mert tönkreteszik a fiatalkorodat.
2021. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!