Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy anyuka a kislánya halála után is fenntartja és frissíti az Instagram oldalt, ahol a súlyos beteg gyerek életét tárta a nyilvánosság elé?

Figyelt kérdés
Mai napig olyan képeket és képaláírásokat posztol, amik azt sugallják, hogy még él a kislány. Hutchinson–Gilford-progéria szindrómás (HGPS) volt, és fél éve halt meg. Az oldal PayPal linket is tartalmaz, ott gyűjti anyuka a pénzadományokat még mindig.

2021. okt. 7. 18:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
48%

Kifejtem röviden:

😩🤬🙄

2021. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem foglalkozz a saját dolgoddal.
2021. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Én is kb ugyanezt gondolom. Annyival kiegészíteném, hogy természetesen közzétette, hogy elhunyt a kislány, de aki nem követi az oldalt, csak belefut egy-egy friss posztba, hiheti azt, hogy még életben van.
2021. okt. 7. 19:04
 4/47 anonim ***** válasza:
85%
Anyuka így tartja életben magának. Elvesztette a gyerekét. Közölte is. A megosztádokkal szerintem magának az anyukának könnyebb, az ő élete még mindig erről szól, mert nem tudta elengedni. De egy mocsok, tényleg...
2021. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Igen, és ehhez közönség kell neki meg adomány. Világos.
2021. okt. 7. 19:17
 6/47 anonim ***** válasza:
59%
Ő így dolgozza fel. Ítéled már el, légyszi. Ez gázabb.
2021. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Az meg a világ legtermészetesebb dolga, hogy a halott kislánnyal haknizik és adományt gyűjt a nevében. Az tényleg nem gáz, mert hát anyuka így dolgozza fel. Szegény kislány meg nem dönthette el, hogy akar-e szerepelni és már nem is fogja tudni sajnos.
2021. okt. 7. 19:23
 8/47 anonim ***** válasza:
62%

Jó, akkor fröcsögj magadnak. Számomra meg ez a végtelenül undorító. Adhatja alapítványnak is az adományt, támogathat belőle mást. Kér ő konkrétan vagy csak ottmaradt a leírás érintetlenül és csak megosztogat? Küldd már el a linket légyszi!

Mert ez a kérdés így rád nézve gáz.

2021. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
57%
Neked miért fáj az hogy más emberek mire költik a pénzüket? Ha vannak emberek akik utalnak neki az pont nem rád tartozik
2021. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
50%
A 8-asnak igaza van, bárki bármit mond
2021. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!