Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék kezdeni anyámmal?

Mit tudnék kezdeni anyámmal?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy korral jár de egyre rosszabb természete van és így is elég ritkán járok haza, de a viselkedése miatt csak még jobban taszít el itthonról és mondhatni szó szerint menekülök itthonról.

Csak hogy példákat hozzak:

Amikor hazajottem a hetvegere autóba ültem, ami sajnos lerobbant miközben úton voltam. Ez az autó anyumé és éreztem, hogy valami nem okés vele, kértem többször, hogy nézettessék meg mert valami nem okés. Természetesen ez nem történt meg ez lett az eredménye, azóta megállás nélkül engem hibáztat.

Második gyerek vagyok és mindkét tesóm itthon van, de mindig csak idősebb tesómmal szervez programokat, neki ajánl fel dolgokat és mindezt úgy, hogy én is ott ülök velük egy szobában mikor ezeket beszélik.

Én meg elég sokszor max amit kapok azok ilyen passzív agresszív kommentek.

Mindent meg akar nekem mondani, hogyan éljem az életem, mire költsem a pénzem, megszól a dolgokért amiért pénzt adok ki.

Egyszerűen egyre nehezebben viselem a stílusát, fogalmam sincs mit kezdjek vele.



2021. okt. 9. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Istenem: hát ordít a megoldás! Egyszerűen nem jársz haza! Erre hogy nem jössz rá magadtól?! Nem fog megszeretni, ne reménykedj! Vele is az a legjobb, amit tehetsz, hogy nem kell veled egy légtérben lennie!

(Ne gyere azzal, hogy mégiscsak az anyám! Egy anya szeret. Ő nem.)

2021. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze csak hazajárni apukám, tesóm meg a kutyusom miatt azért szeretek :/ akkor meg úgyse fogják elküldeni anyát itthonról, sőt ismerve őt csakazért is még flegmább lenne..
2021. okt. 9. 19:59
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha hazamesz, levegonek nezed. Engedd el a fuled mellett, megvaltozni ezek szerint mar nem fog.
2021. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ilyen fogadtatáshoz én az apám, testvérem és kutyám kedvéért se mennék, mert totálisan megmérgez. El tudom képzelni, hogy totálisan tönkreteszi az ott-tartózkodásod minden percét. Szándékosan, mert ez a célja. Apukád és a tesód menjen inkább hozzád. Hát a kutya az nem tud, de én ezzel együtt a nemmenést választanám, mert mindig kikészülsz, mikor otthon vagy.
2021. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
94%

Kutyád vidd el,tesóddal meg apáddal találkozz valahol máshol.

Ennyi

2021. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak egyszerűen nem értem miért van ennyi rosszindulat és negativitás tőle az én irányomba. Csak azért mert van amiben nem értek egyet vele és elmondom a saját véleményemet is?

De persze amikor bármi IT jellegű segítség kell én ugorjak…

Már olyannal is próbált “fenyegetni” hogy nem fog adni zsebpénzt én meg mondtam neki hogy nincs rá szükség, hálistennek a gyakornoki munkám elég jól fizet. Na hát ezután kb látni lehetett rajta hogy kanál vízbe meg tudna fojtani…

2021. okt. 9. 20:32
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ezt sose fogod megtudni, valami olyan dolog, amiről téged nem tájékoztattak. Talán rosszkor születtél vagy kémiailag, stílusilag nem illetek össze (urambocsá nem az apád az apád, de azért remélem, nem ez a helyzet). Ne segíts neki. Ha nem mész haza, akkor erre kérni se tud.
2021. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Ne foglalkozz vele
2021. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
testvéreiddel, apukáddal nem beszéltél erről?
2021. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem velük erről, mert tudom hogy segítő szándékkal, de visszamondanák neki, ő pedig egyből magára venné és támadásba lendülne
2021. okt. 9. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!