Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt az a legemlékezetesebb...

Mi volt az a legemlékezetesebb ok, ami miatt valamelyik szülőd képen törölt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 19:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem képen, hanem seggen törölt, méghozzá fakanállal. Lógtam a suliból, ráadásul dolgozat napján. Bármi történhetett volna velem, mert senki nem tudta valójában hol vagyok. Megérdemeltem.
2021. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
98%

Nem volt ilyen, legalábbis nem emlékszem, hogy ütöttek volna meg. A bátyáim kaptak 1-2 pofont Aputól, mert voltak kisebb balhéik meg zűrös időszakaik (suliból lógás, bukás, ilyesmik), valószínű jót tett nekik, mert becsületes, dolgozó, családos emberek ma már mindketten. Ők maguk is azt mondják, hogy akkor azok a fülesek bizony kellettek. 😃 Én nem igazán voltam problémás gyerek/kamasz/stb.

32N

2021. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
96%
Olyan 18 éves korom körül két napig nem mentem haza, a barátokkal buliztunk. Persze otthon semmit nem tudtak, hogy hol vagyok vagy mikor megyek. Mikor hazaértem, nem láttam anyámat sehol. WC-re indultam, majd lépéseket hallottam, megfordultam, akkor kaptam egy akkora fülest, hogy beestem a WC-be. Amúgy olyan fáradt voltam, mivel két napig nem is aludtunk, hogy azt se bántam volna, ha agyonver, csak menjek már aludni
2021. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!