Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinted mamám jól gondolja...

Szerinted mamám jól gondolja ezeket?

Figyelt kérdés
Mamámnak van 2 fia: apám aki 42 éves és nagybátyam (k.apám) aki 37 éves.... mindkettô hàzas ember. Nagyim szerint hiàba felnőttek beleszólhat az életükbe ha bántják őket mivel ő gyerekei. Mikor ott laktak k.apámék az udvaron egy külön épületben ha veszekedett a feleségevel a k.anyámmal a k.apám mindjart a mama kirohant es oda ment es ra kiabalt a k.anyámra hogyte köcs.g nő mit cirkuszolsz a fiammal stb.... hát mindenki veszekedik.. mikor papa élt ők is veszekedetek a mamával(mert mamát kurtak a ferfiak papa mellett) papa aldott jo ember volt. Imadtak a menyei is! Mondtam mamamnak felnottek a gyerekei sot erett emberek! Erre aztmondja:"Én szültem, én neveltem fel, én etettem, én itattam, én szedtem a szarból, én szeretgettem jogom van mindenhez" de viszont a fiai meg sőt a mama anyjaek dédiek sose szolhattak mama életébe de bezzeg ö a fiaieba beleszolhat. Ha anyammal apam veszekedett rögtön a mama anyum szuleit kezdte atkozni szapulni meg neki ment az anyai mamamnak a bolt elött hogy a lanya elvette a fiat
2021. okt. 22. 07:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagytok cigányok? Hát de.
2021. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Magyarokban is van ilyen sokszor s parasztok roszabbak! Mert nincs bennuk szeretet! Erzektelen tuskok
2021. okt. 22. 10:01
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

Ti rosszabbak vagytok, mint a rossz cigányok

De amúgy a többiek pedig rasszisták.

2021. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%

Aha, csak kibukott, hogy cigányok vagytok.

Egyébként milyen szeretetről beszélsz te? :D Állati szint alatt vagytok, nálatok csak a hormonok és az ösztönök dolgoznak. Ahhoz, hogy érzelmeitek is legyenek, nem jutottatok el az egyedfejlődés szükséges fokára.

Magatokról beszélsz, ezt próbálod másokra kivetíteni.

Ti csak verekedtek, késeltek, öltök, de csak bandában, mert amúgy gyáva férgek vagytok. Egy nő egy szál késsel 3 cigányt megfutamít, próbáltam :D

2021. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%

A mamád nem normális. Igazi mérgező, irányításmániás. Meg kellene szakítani vele a kapcsolatot, de mini.um csökkenteni az okát is a képébe vágni.

C#gányozóknak: ez származástól független viselkedés. Van sok agresszív, hülye, mérgező nárcisztikus ember vagy alkoholista v mentális beteg stb. Pl. a családírtó legutóbb, az nem kisebbség volt. Magyarként én is ismerek sajnos balhésokat és bizony nem biggányok.

2021. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem szép dolog ám átkozódni, tudod dolgozik a karma.

Érdekes kaptál valakitől nem tetsző választ és egyből stílust váltottál, így már mindenki eltudja képzelni milyen "kulturált" is a családod. Milyen család az ahol a nagymama neki megy a másiknak és átkozódik, ahol az unoka ilyet leír a saját nagyanyjáról, hogy mit csinált más férfiakkal.. Isten óvjon mindenkit ilyen családtól, mint ti..

2021. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
A kérdest jelentettem.amugy tesokam a ver nem valik vizze.
2021. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező játsza az eszét, sajnálom az egész családod.
2021. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem azért sem, hogy a kérdező c.gány, mert ott nem 2 gyerek a szokás, főleg, ha a nagyika össze-vissza kefélt. Amúgy sokan nem vagytok százasok, hogy egyből ilyen rasszista dumákat lenyomtok, mondom úgy, hogy én sem kedvelem a c kategóriások nagy részét, de nekem mondjuk volt szerencsém nem csak putris bűnöző aljával találkoznom. Azért ez akkor is undorító. Főleg, mert a magyarok között is van bőven retek mocskos, agresszív, bántalmazó ember.
2021. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
#14 A kommented iszonyatosan degradáló és rasszista, semmiben sem vagy jobb, mint a kérdező, aki átkozódik. Sajnos az ilyen rasszizmus Magyarországon túlságosan elfogadott, de örülök, hogy itt többen is kiálltak ellene :).
2021. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!