Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinted mamám jól gondolja...

Szerinted mamám jól gondolja ezeket?

Figyelt kérdés
Mamámnak van 2 fia: apám aki 42 éves és nagybátyam (k.apám) aki 37 éves.... mindkettô hàzas ember. Nagyim szerint hiàba felnőttek beleszólhat az életükbe ha bántják őket mivel ő gyerekei. Mikor ott laktak k.apámék az udvaron egy külön épületben ha veszekedett a feleségevel a k.anyámmal a k.apám mindjart a mama kirohant es oda ment es ra kiabalt a k.anyámra hogyte köcs.g nő mit cirkuszolsz a fiammal stb.... hát mindenki veszekedik.. mikor papa élt ők is veszekedetek a mamával(mert mamát kurtak a ferfiak papa mellett) papa aldott jo ember volt. Imadtak a menyei is! Mondtam mamamnak felnottek a gyerekei sot erett emberek! Erre aztmondja:"Én szültem, én neveltem fel, én etettem, én itattam, én szedtem a szarból, én szeretgettem jogom van mindenhez" de viszont a fiai meg sőt a mama anyjaek dédiek sose szolhattak mama életébe de bezzeg ö a fiaieba beleszolhat. Ha anyammal apam veszekedett rögtön a mama anyum szuleit kezdte atkozni szapulni meg neki ment az anyai mamamnak a bolt elött hogy a lanya elvette a fiat
2021. okt. 22. 07:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, nézz utána, pontosan mit is takar a nárcisztikus személyiségzavar, csak mert nagymutterod igen erősen mutat pár jellemzőt, a leírás alapján.
2021. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
79%
Azzalárulta el magát a kérdező, amikor ezt írta "Magyarokban is van ilyen sokszor s parasztok roszabbak! " A cigók hívják a magyarokat parasztnak.
2021. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"veszekedett a feleségevel a k.anyámmal"

:D

2021. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Magyarként én is így írtam, hogy a magyarok között is. Parasztozás meg sajnos szitokszó lett, parasztozzák a bunkókat, pedig a paraszt a régi földműves.
2021. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mama nem épp átlagos természet.
2021. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Leszek övön aluli... ki ez te..
2021. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a fiainak kellene lerendezni vele. A fiainak meg kellene védeniük a feleségeiket tőle. "Kedves mama, tudom, hogy meg akarsz védeni, de ne haragudj, de nekem kell ezt a feleségemmel tisztáznom, megbeszélnem, lerendeznem, kérlek ne szólj ebbe bele! Nem lesz semmi baj!" Persze valszeg nem fog működni.

Érthető, hogy zavar téged ez a helyzet, és szép dolog, hogy akarod megoldani. De valszeg ezt egy unoka nem tudja megoldani. Szerintem próbálj kimaradni ezekből a balhékból, hallgass zenét, menj el sétálni, barátokhoz, amíg lerendezik. Esetleg apáddal keresztapáddal beszélhetsz, hogy szerintük nem nekik kellene- e megvédeniük a feleségeiket a mama haragjától, őket nem zavarja-e, hogy a mami ennyire beleszól az életükbe? 48f

2021. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
azanyámot.
2021. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!