Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogy viselkedjen...

Szerintetek hogy viselkedjen apámmal szemben?

Figyelt kérdés
Mikor többen vagyunk akkor ha mondok vmi komoly dolgot vagy bármit akkor folyamat kinevet. Ritka ha nem nevét ki. Olyan is volt hogy unokatesoim előtt leégetett úgy hogy én tudtam ő pedig nem csak okoskodott. Erre senki sem reagált nem védték meg hogy nekem volt igazam. Nem provokaltam csak normálisan szerettem volna beszélgetni.

2021. okt. 23. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Tesomékkal nem csinálja ezt vmiért. Ha belekezdtem vmibe pl oktatás lekezelően viselkedett. Kinevetett ha nem tudtam vmit.
2021. okt. 23. 11:56
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak abban akart segíteni ami őt is érdekelte. Pl irodalom nyelvtan vagy bármi.
2021. okt. 23. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Nevesd ki te is és gúnyold ki.
2021. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Apádnak kisebbségi érzése van veled szemben. és nagyon ostoba ember, hogy így reagálja le. Nem fog megváltozni, ha veszekedsz vele, akkor sem. Kerüld el.
2021. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Vannak emberek, akik még akaratuk ellenére is olyat mondanak vagy tesznek, ami másnak rosszul esik, van aki észre sem veszi magát mindeközben és van aki szándékosan belerúg a másikba saját bizonytalansága miatt. Hogy ezzel hogy kell bánni az szerintem a kapcsolat minőségétől is függ és hogy mit szeretne az ember vele elérni. Én hallgatás és visszavonulás helyett szemebsíteném a másik felet és nevén nevezném az érzésedet és kívánságodat: "Rosszul esett, hogy mások előtt lejárattál. Szeretném, ha ez többet nem fordulna elő." Ha az a reakció, hogy túlreagálod vagy hogy túl érzékeny vagy, akkor valószínűleg nem volt neki tudatos, illetve menti magát. Így adsz neki esélyt hogy elgondolkodjon és legközelebb figyeljen erre. Hidd el fel fog rád nézni, hogy ki mertél magad mellett állni, mert ezt kell megtanulnod! És az egyik legjobb dolog magunkért és másokért kiállni...Sok sikert hozzá!
2021. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk négyszemközt kérdezd meg hogy miért csinálja ezt, mert neked nem esik jól nagyon.
2021. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!