Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem támogatnak a családt...

Miért nem támogatnak a családtagjaim? Sokszor kibeszélnek engem vagy parancsolni akarnak nekem. 20/L

Figyelt kérdés

A nagybátyám állandóan kibeszél és hazudik rólam a mamám és anyum előtt, pedig egy büdös rossz szót nem mondok róla csak visszahallom, hogy hogyan viselkedik.

Anyum alkoholista; ha iszik vagy rossz napja van, akkor teljesen lehord a mamámnak. Ha nem teljesítem a parancsát (pl volt olyan, hogy rám akarta kényszeríteni, hogy beszéljek vagy találkozzak két-három férfi ismerősével… mai napig nem hagyta abba) akkor sokáig bánt emiatt vagy egész nap zaklat a telefonhívásaival. Soha nem törődik azzal, hogy hogyan érzem magam, nem viselkedik egészséges anyaként velem.

Mamám rám akarja erőltetni, hogy találkozzak anyummal, pedig jól tudja, mennyire rosszul vagyok a közelében. Kiakaszt a mindennapi hívásaival, amiket muszáj felvennem vagy megint egy **** kölök leszek neki. Csak azért hív, hogy panaszkodhasson valakinek. Erre vagyok jó mindenkinek.

Sehogy nem érzek már tiszteletet vagy szeretetet irántuk, annyira kihűlt bennem irántuk. Apumat azért nem írom, mert elhagyott. Tatám meghalt. Többi rokonnal nem tartom a kapcsolatot. Nincsenek haverok sem, hogy kiengedjem a gőzt. Napi szinten gondolok az öngyilkosságra. Munkát sem tudok találni, mert nem kellek sehova. Azt hittem végre megszűnik a fájdalom, ha végre felnőtt leszek. Nagyon fáj, hogy tárgyként kezelnek engem. Anyum is akkor keres, ha elhagyja a pasija, azután szalad vissza hozzá és megint elfelejtődöm.

Azért is én vagyok a hibás, hogy nem dolgozom még, pedig szeretnék. 15+ helyre jelentkeztem, de semmi nem történt. Ezért is kibeszélnek, hogy milyen életképtelen vagyok és egy takarítótól úgysem leszek jobb.



2021. okt. 23. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Kulfold
2021. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

honvédség, rendőrség, felsőoktatás + diákmunka.


de persze ehhez kiegyensúlyozott lelkiélet kell s az a tudat, hogy ezek a dolgok nem téged minősítenek, hanem csakis őket. Te csak egy random céltábla vagy, akinek lehet örülni, ha fájdalmat okoznak.

2021. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Milyen végzettséged van? Próbálj tanulni, képezni magad, tanulj nyelvet, szerezz végzettséget, hogy el tudj helyezkedni.
2021. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen véghzettséged van? Ha olyan van,ami sehova sem jó,menj el OKJ-ra.Vagy ha csak érettségid van,vagy menj el egyetemre (és úgy kollégiumba is el tudsz menni),vagy akkor is menj el OKJ-ra vagy más típusú képzésre.
2021. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ausztriában vagyok (anyummal egy városban), nem tudom a nyelvet. Nincs olyan osztrák, aki szívesen gyakorolna velem (próbáltam már keresni). Nem tudom, hogy itt van e OKJ-hoz hasonló valami, de igazából nem is érdekel, mert nincs olyan, amivel szeretnék foglalkozni. Abban sem vagyok biztos, hogy be tudnám e fejezni, mert nincs motivációm. Köszi a válaszokat.
2021. okt. 23. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát pedig valamit kell kezdeni,ha el akarsz költözni otthonról.Biztos hogy Ausztriában is van felnőttképzés,amivel szakmát tudnál szerezni.
2021. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Nézz filmeket feliratosan, próbálj meg olvasgatni, egy idő után így is már tudat alatt fogod majd tanulgatni a nyelvet.
2021. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%

számos hely van osztrákban és németben is ahova nem kell nyelv se szakma, bár neked ilyen fiatalon még az kéne h tanulj mert késöbb szarabb lesze :/

de ezt a toxikus környezetet elkellene hagynod minél hamarabb vagy tönkre mész

én egyedül élek németben, itt pl van egy gyár ahova tényleg bárkit felvesznek német nélkül is, és elég sok magyar van relatíve és ha itt van ilyen máshol is kell lennie a közeledben pl

ha egyik se akkor keress közvetítőt magyarban aki majd kiközvetít olyan helyre ahol van szállás és nem kell nyelv

de feltétlen lépj le onnan ahogy tudsz ne halogasd

2021. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ausztriában vagyok (anyummal egy városban), nem tudom a nyelvet."

Gyere haza, itt simán találsz munkát.

2021. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fejlemények?
2021. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!