Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt màs is aki nem birja...

Van itt màs is aki nem birja elviselni az anyjàt es a tobbi a csaladtagjat? Jogos ha nem fogom veluk tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem birom elviselni amit muvel. Rendesen undorodok tole.

Allandoan a szeretojevel beszel telefonon es en azt hallgatom egesz nap hogy kinyeskedek meg mint egy 14 eves az csinalja.

Minden penzemet elszedi tolem!

Aztan meg mikor mar nincs penzem , latszik rajta hogy orul neki hogy ő ad enni es tole fuggok.

Vilag eleembe azt akarta hogy minnèl elobb ferjhez menjek es takarodjak innen, ferjhez nem mentem de hamarosan elmegyek innen es az eletbe nem latom oket!

Az apam alkoholista, 17 evesen ùgy ereztem meg akar eroszakolni, senkinek nem mondtam, egy depresszios lelkibeteg vagyok.

A testvereim, a hugomnak mindent megvesznek ha sir egyet neki van igaza, nem ellenkezek. A szobajaba egesz nap meleg van en meg rakom a tuzet a nappaliba.

Vannak mèg bàttyàim is, semelyik sem lakik itt mindkegyiknek gyereke van, nem lehet rajuk szamitani, egy idegennek hamarabb segìtenenek.

Szerintetek az en estemben is a csaladnak kene lenni a legfontosabbnak?

Jogos ha megszakitom velul a kapcsoatot majd?


2020. febr. 3. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálsz amit akarsz!

Ha megteremted hozzá az anyagi feltételekt.

2020. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos. A pénzed ne add oda, de tartasd el magad addig is. Mondd azt hogy nincs.
2020. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogos. Nem kell kivételezni senkivel, csak mert rokon, ha valaki szemét módon bánik veled, azt nyugodtan kizárhatod az életedből.
2020. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Lépj le, vissza se nézz, egyedül sokkal többre mész!

Se fb, se más közösségi média.

Vállalj munkát, és másodállást is. Javaslom a vagyonőrséget, mert gyorsan megszerezhető végzettség és vannak világi tv nézős helyek is a fővárosban 800-900 nettó órabérért (sose vedd komolyan az utasításokat, csak tünjön úgy mintha élharcos lennél, de közben mindíg a józan eszedre hallgass, és a humorérzékedre, és mindíg legyél pontos, sose késs). Egy ilyen melónál a lakhatásod is megoldódik nagyrészben, főleg ha még másodállásba is nyomod, és van időd tanulni.

Én amikor két helyen nyomtam akkor a nettó 480 ezer volt a csúcs havi jövedelmem, az egyik helyem persze pihenős ülőmunka volt egyszemélyes szolgálatban (éjjel lehetett aludni, őrutasításba 4 óra kötelező pihenő volt, ami gyakorlatban 8 óra is megvolt néha matracon). Szóval lépj, mert megbolondulsz tőlük...

2020. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!