Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaptatok már meg olyat dolgozó...

Kaptatok már meg olyat dolgozó, párjával együtt élő felnőttként az anyátoktól, hogy "fontosabbak a haverok, mint én"?

Figyelt kérdés
Ha igen, mire?

2021. okt. 25. 13:44
 1/10 Nem tom... válasza:
75%
Mindig nyugi. Igazából azért mert többet lógok a haverokkal, mint anyámékkal 🤷‍♂️
2021. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonymousreview60 ***** válasza:
75%

Nem, mert anyám felnőttebb. Ez érzelmi zsarolás, amit le kell szarni.

A célja, hogy magához kössön, kontrolláljon.

Jellemzően olyan ember teszi, akinek nincs érzelmi támogató kapcsolata és a gyerekből akarja ezt pótolni vagy a korábbi boxzsák (férj, partner, másik gyerek) elvált/lelépett/meghalt.

2021. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem. anyám nem ilyen hisztérika- én meg nem hanyagolom őt sem.
2021. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonymousreview60 ***** válasza:
90%
Még egy eset van. Tinédzser egészséges leválását nehezen feldolgozó szülő is reagálhat ilyen rosszul, mert nem tudja feldolgozni a leválást.
2021. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Nem. Még soha. Semmi köze egymáshoz a kettő. A haveri társaságot külön kell tenni magadban is, anyudnak is. Nekem nem mindegy, hogy miképp viszonyulok anyámhoz.

Valami nem jól működik nálad, ha felnőtt, párkapcsolatban élő emberként ezt kapod tőle. Túl sokat csavarogsz a haverokkal?


Leírásod alapján ilyen szituban inkább a párodnak lenne beleszólási joga, nem neki. Anyud simán elhanyagolva érzi magát, foglalkozz vele többet.

2021. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fejtette ki bővebben (elég nagy vitában voltunk, sok minden mást is megkaptam tőle). Csak kíváncsi vagyok, veletek volt-e ilyen, s ha igen, milyen helyzetben.
2021. okt. 25. 14:40
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Velem volt ilyen. Es a második válaszoló tökéletes magyarázatot adott rá.

Nem csak barátok, bármilyen elő emberrel eljátszotta ezt, pedig még így is ő volt az, akire a legtöbb időt szántam.


Ezt csinálta 16 éves koromban is, es most is, hogy 30 múltam.


Szeretem, de ez elég dühítő, amit kezelni kell, bár baromi nehéz, főleg úgy, hogy ő nem látja át a dolgot.

2021. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez természetes, hogy többet vagy haverokkal, hagyd rá, max ha nem vagytok rosszban, menjél hozzá.
2021. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem
2021. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Amikor 18 éves koromban először nem mentem el a családi nyaralásra, megértették.

Ez érzelmi zsarolás.

2021. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!