Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elsősorban anyukáktól kérdezem...

Elsősorban anyukáktól kérdezem de a fiúk is válaszolhatnak.Hány éves korukig fürödtetek együtt a fiatokkal?Mikor láttátok a fiatokon,hogy már kényelmetlen,ciki neki a dolog?Fiúk ti hány évesek voltatok amikor azt mondtátok,hogy már egyedül akartok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 26. 19:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%
És egy olyan család, ahol melegíteni, és hordani kell a vizet, ott írnak vajon gyakorira a szexualitás témakörbe?
2021. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahol ilyen körülményes a fürdés, ott bizony nem húzzák az időt vele minden nap... 😃
2021. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
94%
Micsoda kamu kérdés. :D
2021. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
11-es.Igazad van. Valóban nem valószínű, hogy a gyakorira irkálnak a szexuális témakörben. De vajon ki mondta, hogy én aki kiírta a kérdést ilyen családban élek?
2021. okt. 26. 21:04
 15/25 anonim ***** válasza:
98%
Arra gondolsz hogy MÉLYSZEGÉNYSÉGBEN élő családok is vannak-e? Igen sajnos vannak, de nem ők alkotják a társadalom többségét. S attól hogy valaki mélyszegénységben él, szerintem az általad feltett kérdés a legkisebb problémájuk. Jobban érdekli őket mit fognak enni hó végén.
2021. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Bar en no vagyok (25 eves) de en is igy nevelkedtem. Muanyag kadunk volt minden este furdes! Mivel viszonylag tisztan mentunk furdeni (nyaron ha kint jatszottunk elotte leoblitettuk a labunkat) es noveremmel anyaval 1 vizben volt a furdes. Nem egyszerre hanem egymas utan. Meg kicsik voltunk akkor noveremmel volt hogy egyszerre majd utoljara anya. Mivel anya nem menstrualt egeszsegugyi okok miatt ez nem jelentett problemat a sorrendben! Amikor noverem elkezdett menstrualni akkor azokon a napokon o volt az utolso! 12-13 eves lehettem mire lett furdoszobank es automata mosogepunk! Sokkal egyszerubb igy de akkoriban sem voltunk koszosak! Ezt csak azert irom le mert van aki hitetlenkedik! De a kerdesre valaszolva habar lanyok vagyunk amiota az eszemet tudom apa nem latott minket! Meg ovis sem voltam amikor apa veletlen bejott mikor furdes volt es anya kizavarta. De akkor is egybol elfordult. Nalunk ez tabu volt. Sot!
2021. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi szegenysegbe eltunk . Es az egeszben valahol anya volt a hibas. A csaladbol csak en birtam kiszabadulni ebbol a kozegbol! Parom sem tudja valojaban hogyan is nevelkedtem. Csak nagyon keveset !
2021. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
4-5
2021. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Addig amig a gyereknek megfelelo.

Ez a kor mindenkinel mas.

Nalunk kb 10 evesen jott el minden gyereknel

2021. okt. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
72%
Tekintve hogy ez az anya-fia fürdős kérdés a Szexualitásban lett feltéve a kérdező egy beteg állat, bármennyit is kamuzik hogy "hát de ez csak erről meg arról szól". Mese habbal! Menj az anyádba (de ne szó szerint).
2021. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!