Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elsősorban anyukáktól kérdezem...

Elsősorban anyukáktól kérdezem de a fiúk is válaszolhatnak.Hány éves korukig fürödtetek együtt a fiatokkal?Mikor láttátok a fiatokon,hogy már kényelmetlen,ciki neki a dolog?Fiúk ti hány évesek voltatok amikor azt mondtátok,hogy már egyedül akartok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 26. 19:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
#10 Ahol meleg vízre nincs pénz, mégis mi az istenért vállalna oda bárki gyereket?
2021. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mindenki megérdemel, hogy tiszta vízben fürödjön.
2021. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
97%
20-as vagyok. Kedves "Bogyó és Babóca"! A prividet ("Beteg állat vagy te és menj az anyádba te,de szó szerint.Kö...g b..i." - persze kicsit cenzúráztam rajta) megkaptam, köszönöm a "jókívánságokat". Tiltással jutalmazlak. Csak így tovább...
2021. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

En voltam az aki leirta milyen is volt nalunk. Aki azt irta hogy mindenki megerdemli hogy tisztavizbe pancsizzon igaza van. Nalunk azert volt igy megoldva mert idoigenyes volt kihordani behordani stb es a gazpalackot sem adtak ingyen viszont egy olyan alkalom sem remlik ahol utolsokent koszos vizben kellett volna furdenem!

Latod anyukamnak kellett ketto gyerek csupan a pasik meegtartasa erdekeben ezert szult is. Csak mindig hoppon maradt. Ha noverem nem lenne annyira foldonfuto most egyedul tengetne az eletet mert baratokra sem bir szert tenni

2021. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 éves korig
2021. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!